מתנות מיוחדות שיעזרו לך לשווק את העסק

בקבוק תרמוס נירוסטה חם/קר 570 מ"ל בעיצוב חדשני

בין אם אתם מאמינים בצורת שיווק הזאת או לא, מוצרי פרסום לעסק הינם שיטת שיווק יעילה – ואיך אנחנו יודעים את זה? כי זה קיים!

מוצרי פרסום עברו שדרוג גדול מאוד בשנים מהאחרונות, ומהתקופה שהיינו מקבלים מהספקים שלנו או מהמעסיקים שלנו, לוחות שנה, עטים ממותגים או כל מיני מתנות קטנות ופשוטות, עולם מוצרי הפרסום פתח את ידיו למוצרים חדשים ומיוחדים עם ערך שימושי גבוהה במיוחד.

אילו מתנות מיוחדות אפשר לקנות לעסק?

זו שאלה שמצריכה קודם כל להבין את מהות העסק – אפשר לשלב מוצרים עם הקשר מהותי לעסק, ואפשר פשוט להזמין מוצרים מגניבים ומיוחדים עם ערל שימושי מאוד מאוד גבוה.

מוצרי הטכנולוגיה קיבלו בשנים האחרונות פוקוס גדול מקטגוריות רבות אחרות, וזאת בשל המוצרים השימושיים שיכולים לסייע לנו להעביר את היום בצורה טובה יותר (מטען נייד ממותג לדוגמה – תחשבו עלינו במצבים שנגמרת לנו הסוללה בטלפון), או כונן זיכרון נייד, אוזניות או כל מוצר אקטרוני שימושי כזה או אחר.

גם מוצרים שימושיים לבית הפכו לאטרקטיביים במיוחד ומתנות כמו כלים למטבח או מוצרים לבית נכנסו עמוק לארסנל המוצרים המיוחדים שאפשר להזמין לעסק שלנו במטרה להפיץ ללקוחות ועובדים.

איך מתנות מיוחדות עוזרות לשיווק העסק שלנו?

טוב אז מדובר בשיטת שיווק שונה משיטות השיווק הישירות שנועדו להכניס "לידים" לבית העסק – מדובר בשיטת שיווק שמטרתה להגדיל את המודעות למותג מסויים בכך שהלוגו של המוצג יופיע לנו כל כך הרבה פעמים לאורך היום עד שנגיע למצב שפשוט לא נוכל לשכוח אותו.

תחשבו על הלגו של קוקה קולה – מוצר מדהים עם כל כך הרבה מוצרים שהם מחלקים בחינם ללקוחות – שימשיות ממותגות, מטריות ממותגות, צלונים לרכבים וכל זאת על מנת שהלוגו של המותג תמיד יופיע לעיני הלקוחות.

אז כן, זה שונה מאוד משיטת קידום ממומן בגוגל נניח, ששיטת הפרסום שם מיועדת להכניס לקוחות "חמים" עם כוונות רכישה או פניה גבוהות במיוחד. כאן השיטה היא יותר תודעתית ומשהו שיוכל לשפר ולהגדיל את קהל הלקוחות שלנו בהמשך.

אז איך זה משתלם לקבל את המתנה?

מדובר במצב של win win. הלקוחות או הספקים מקבלים מוצר שימושי, תמורת "פרסום" העסק באופן סמוי, או לא סמוי, תלוי איך מסתכלים על זה ומי מסתכל על זה.

אז בואו נגיע לשלב המעניין ונראה כמה מוצרים מעניינים שיכולים להיות חלק מהמוצרים המיוחדים שאתם משלבים בעסק.

מתנות לבית ולמטבח

בלנדר שייקר אישי נטען

34.30  - 49.00 

עכבר למחשב ממותג

רובוטיקס

70.40  - 88.00 

מנורת שולחן ממותגת

מנורה מעוצבת עם נורת LED – לונה

19.43  - 25.90 

כבלים לטעינה עם לוגו

כבל טעינה מהירה 2.4A במארז מבחנה

16.90  - 22.90 
13.90  - 18.90 

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

מעמד שולחני מתקפל למחשב נייד וטאבלט – סטנד

16.43  - 21.90 

משטחים ומקלדות למחשב

פד ממותג לעכבר מודפס בצבע מלא

9.54  - 15.90 

משטחים ומקלדות למחשב

פד עכבר ענק לשולחן בגודל 60X30

19.49  - 22.90 
11.83  - 16.90 

אז השיטה שבחרנו להציג לכם את המוצרים למעלה היא בשיטה אקראית – כלומר כל פעם שתכנסו לכתבה הזאת המוצרים ישתנו – למה?

כי כל המוצרים שלנו מיוחדים ואנחנו משתדלים להביא לכם את המוצרים השווים ביותר, החדשים ביותר, המשתלמים ביותר עם שירות סופר מיוחד ואיכותי.

כמובן שאל תסתמכו על הפוסט הזה בלבד, יש לכם מגוון רחב של קטגוריות בחלוקה מאוד מדויקת באתר. 

ואם לא מצאתם מוצר שאתם אוהבים, אנחנו תמיד כאן בשבילכם, דברו איתנו ונשמח לסייע לכם לבחור את המוצר המדליק והמיוחד הבא שתוכלו להזמין ללקוחות שלכם או לספקים שלכם ולהינות משיווק לעסק.

בהצלחה 🙂

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן