מציג את כל 27 התוצאות

מטענים ניידים פאוור בנק במיתוג אישי עם לוגו בצבעי העסק שלכם. מבחר סוגים ודגמים לבחירתכם: מטענים אלחוטיים, מטענים USB, סוללות גיבוי ממותגות, פאוור בנק ומטענים לרכב במגוון צבעים לבחירתכם. מטען נייד עם לוגו – מתנה שימושית לעובדים ולקוחות ומוצר מושלם לפרסום העסק.

החל מ - 41.93 
החל מ - 30.03 
החל מ - 13.93 
החל מ - 27.23 
החל מ - 20.65 
החל מ - 31.43 
החל מ - 30.03 
החל מ - 51.03 
החל מ - 41.65 

מטענים ניידים

מטענים ניידים הם מאסט במציאות של היום. השימוש הכבד בטלפונים ניידים ובטאבלטים גורם להתרוקנות של הסוללה, כאשר לא תמיד ישנו שקע חשמלי זמין כדי להטעין את הנייד מחדש, או שהמטען עצמו אינו זמין כי הוא משמש להטענת מכשיר אחר…

כאן נכנסים לתמונה מטענים ניידים למכשירים הסלולריים, כפתרון מהיר ואפקטיבי להטענת מכשירים ניידים במהלך הדרך.

מטענים ניידים מספקים כיום עוצמה חשמלית גדולה, מהירות רבה בהטענה ויכולת לנוע ולעבוד עם המכשיר ביתר קלות תוך כדי הטענה – מה שהמטענים הנייחים פחות עושים, בגלל מגבלת אורך חוט החשמל המגבילה את חופש התנועה עם המכשיר הנייד.

גם איכותם של המטענים הניידים עולה כל הזמן, נפח החשמל הזמין בהם גדל ומצד שני גודלם הפיסי קטן, מה שהופך את נשיאתם למשימה קלה, פשוטה וקומפקטית.

מטען נייד ממותג

מטען נייד הפך לדבר נפוץ בימינו. מי לא צריך מדי פעם הטענה של המכשיר הנייד בדרכים, בהיעדר שקע חשמלי זמין?

כולם כבר משתמשים במטען נייד, אז למה שלא יהיה ממותג עם הלוגו שלך?

מיתוג של מטען נייד מציג את המותג שלך ומזהה אותו ישירות עם ערכי חדשנות, טכנולוגיה ואנרגיה גבוהים. מצד שני, המיתוג על מטענים ניידים נעשה בקלות ובאופן בולט – שטחם וצורתם מאפשרת מיתוג המטענים הניידים עם לוגו ומסר שיווקי, כך שמתקבלת חשיפה ממוקדת למותג שלך עליהם.

כעת גם ניתן בקלות לייצר מטען נייד ממותג, לפעמים עם הדפסה בצבע מלא עליו של הלוגו או המסר השיווקי שלך.

מטען נייד ממותג משמש גם לפונקציה העיקרית שלו – הטענת מכשירים ניידים – וגם ככלי פרסומי בידיך להפצת הבשורה של המותג שלך, על מכשיר שימושי גרמה כמעט יומיומית.

מטען נייד עם לוגו

מטען נייד הינו מכשיר בשימוש יומיומי כמעט, שממלא פונקציה מאוד חשובה: הטענת המכשירים הניידים, שהפכו לכלי עבודה לכל דבר, כדי לאפשר המשך עבודה עליהם גם ללא מקור חשמל חיצוני נייח בנמצא.

הטכנולוגיה של מטענים ניידים התפתחה כך שהם מיוצרים עם נפח חשמלי גדול יותר מבעבר, הטענה מהירה יותר – ומצד שני עם שטח וגודל פיסי קטנים יותר ויותר.

ועדיין, גם עם הקטנת שטחם היחסי, נותר שטח גדול כדי לייצר מטען נייד עם לוגו. ואם כבר לוגו, אז מומלץ שזה יהיה הלוגו שלך – כדי לזהות את המותג שלך עם החדשנות של המכשיר הזה וכדי ליצור חשיפה רבה וקבועה למותג שלך לעיני המשתמש והסובבים אותו.

מטען נייד עם לוגו יכול לכלול לוגו צבעוני או בצבע אחד, תלוי בצבע הבסיסי של המטען הנייד. מומלץ לבדוק איזה סוג גרפיקה של לוגו מתאימה למטען הנייד בו הנכם מעוניינים.

סוללות גיבוי ממותגות

סוללות גיבוי הם כלי חשוב בשגרת היום של עובדים, מנהלים, תלמידים וסטודנטים – מכל הגילאים והמינים. הסיבה היא שכולם הפכו למשתמשים כבדים במכשירים ניידים, לצרכי עבודה או בידור, וכך הסוללה לשם מתרוקנת במהירות במהלך היום.

סוללות גיבוי ניידות נותנות לכך מענה מיטבי: הטענה מהירה, נפח חשמלי גבוה וגודל קומפקטי נוח לנשיאה לכל מקום ובכל כיס.

בשנים האחרונות רבים נתקלים בסוללות גיבוי ממותגות – כאלו שמוטבע עליהן לוגו מסחרי או מסר שיווקי.

כעת גם אתם תוכלו להטביע לוגו כזה על מגוון סוללות גיבוי ממותגות, על מנת לקבל חשיפה על מכשיר שהפך לסטנדרט בכל בית ובכל משרד, ומזוהה עם ערכי חדשנות ואנרגיה גבוהים.

סוללות גיבוי ממותגות יכולות להיות מתנה מעולה לעובדים ולקוחות בכל אירוע ובכל הזדמנות.

סוללות גיבוי עם לוגו

סוללות גיבוי עם לוגו הם מראה נפוץ בימינו – ברכבת, בנסיעה, במשרד, בטיסה ובבית… רואים אותן בכל מקום: מטענים ניידים שעליהם מוטבע לוגו מסחרי, החושף בפני הסובבים אותם את המותג של המפרסם.

הסיבה לכך שזהו מראה נפוץ הוא שסוללות גיבוי הפכו לשימושיות מאוד, יעילות, מהירות הטענה וגם זולות ונגישות לרוב הציבור. מרגע שהן הפכו לנגישות מבחינת מחיר וליעילות מבחינת תפקוד, גם החברות המסחריות גילו את פוטנציאל הפרסום עליהן – עד כדי חלוקתן כמתנה בתמורה לחשיפת הלוגו שלהן על המתנה.

כעת גם העסק שלך יוכל להתהדר בסוללות גיבוי עם לוגו – הפעם, עם הלוגו של העסק. בכך תשתוו לחברות הגדולות המפרסמות עצמן על סוללות גיבוי ממותגות ואף מחלקות אותן כמתנה באירועים שונים וכחלק מקמפיינים פרסומיים שלמים…

מטען נייד קטן

עד לפני כמה שנים, מטען נייד היה חפץ גדול ומסורבל לנשיאה. אולם טכנולוגיית המזעור הביאה לפיתוח סוגים שונים של מטען נייד קטן וקומפקטי, נוח לנשיאה בכל מקום.

היתרונות של מטען נייד קטן הינם ברורים: קל ופשוט לשאת אותם לכל מקום, הם מספקים חשמל וזמן עבודה למכשירים הניידים שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו בעידן המודרני, והם קלים לתפעול ולהטענה חוזרת.

מטען נייד קטן אינו בא על חשבון העוצמה החשמלית בתוכו: למעשה, חלק חשוב מהמטענים הניידים הקטנים ביותר כוללים את נפחי החשמל הגדולים ביותר!

כאן באתר תוכלו למצוא סוגים שונים של מטען נייד ממותג, עליהם תוכלו להטביע את הלוגו שלכם ולהעניק אותם כמתנה לעובדים ולקוחות!

מטען נייד חזק

מטען נייד הוא חובה לכל מי שעובד באינטנסיביות עם המכשיר הנייד שלו, ונמצא במשך שעות רבות בדרכים או בשטח. אין תחליף למכשירים הניידים ככלי עבודה בעולם של היום, אבל העבודה האינטנסיבית עליהם מרוקנת את הסוללה שלהם במהירות, ומקצרת את זמני העבודה על הכלי החשוב הזה.

עם מטען נייד חזק אתם מקבלים עוד שעות עבודה רבות, במיוחד אם אתם בשטח או בדרכים ואין שקע חשמלי רגיל בנמצא. שעות העבודה הללו חיוניות ומאפשרות יותר פרודוקטיביות ותוצאות בעבודה עם המכשירים הניידים, מאריכים את שעות הזמינות שלכם ואפילו מאפשרות ליהנות מהאזנה וצפייה במדיה דיגיטלית על גבי המכשירים הניידים.

מטען נייד חזק הינו מטען נייד שכולל גם נפח חשמלי גדול, וגם יכולת הטענה מהירה של מכשירים ניידים. תכונה נוספת של מטען נייד חזק היא הטענה מהירה של המטען עצמו, ואפשרות לשימוש חוזר מתמשך לאורך זמן רב.

כאן באתר תוכלו למצוא מגוון מוצרים בעלי מאפיינים של מטען נייד חזק, עם אפשרויות מיתוג רבות ומגוונות עם הלוגו שלכם עליהם.

מטען נייד מהיר

בעולם של היום, מהירות היא שם המשחק. כולנו זזים מהר, צריכים להגיב מהר, ועובדים מהר על פרויקטים – כדי להספיק לעבוד על הפרויקט הבא…

המכשירים הניידים, בדגש על מכשירי הטלפון הנייד, אינם יוצאים מן הכלל בהקשר זה: גם הם הפכו למהירים יותר, מאפשרים לנו זמינות חסרת תקדים ואת היכולת לענות ולטפל במקרים בהיותנו בשטח או בדרכים, ולא רק במשרד.

כדי שהמכשירים החיוניים הללו יעמדו לרשותנו כל העת, הם צריכים הטענה מהירה על מנת לעמוד בקצב העבודה של כולנו. מטען נייד מהיר הוא המענה להטענה מהירה בעודנו בשטח או בדרך.

עם מטען נייד מהיר אנו מנצלים ביעילות את נפח החשמל בתוכו, כדיל הגיע כמה שיותר מהר לטעינה מלאה של סוללות הטלפון הנייד או הטאבלט, וכאשר הסוללה טעונה במלואה – ניתן להטעין יותר מאוחר את המטען הנייד כדי לפצות על ניצול החשמל מתוכו…

מטען נייד מהיר הפך לסטנדרט ביחד עם המכשיר הנייד המהיר והחכם עצמו, כאשר כאן באתר תוכלו להשיג מטען נייד מהיר ממותג עם הלוגו שלכם עליו.

מטען נייד איכותי

איכות היא חלק מהסטנדרט הבלתי מתפשר של אורח החיים בימינו. אנחנו דורשים איכות בכל דבר שאנו צורכים – במזון, בטכנולוגיה, בעבודה ובחיי הפנאי והבידור. מה שאינו איכותי – לא עובר את מבחן השוק, ולא מחזיק זמן רב מעמד.

במיוחד בכל מה שקשור לטלפונים הניידים שלנו, כאשר בכל שנה יוצא דגם חדש בסדרה, איכות היא שם המשחק – לא רק בטלפונים החכמים עצמם, המשתכללים קצת בכל שנה, אלא גם במוצרים הנלווים אליהם. כך, בין היתר, נולד הצורך במטען נייד איכותי.

מטען נייד איכותי נמדד בכמה פרמטרים: הטענה מהירה, נפח חשמלי גדול, התאמה למגוון מכשירים – וגם הספק עבודה גבוה.

מכיוון שאנו בעצמנו מפעילים באינטנסיביות את המכשירים  הניידים שלנו, אנו זקוקים באופן כמעט יומיומי מטען נייד איכותי על מנת להאריך את שעות העבודה עם אותם מכשירים, במיוחד כאשר אנחנו בשטח או בנסיעות.

כאן באתר ישנו מגוון גדול של מטענים ניידים איכותיים ממותגים (עם הלוגו שלך עליהם), המיוצרים ומתפקדים בסטנדרט גבוה, ויכולים לתת מענה לכל עומס עבודה עם מכשירים ניידיים.

מטען נייד לסמארטפון

כל סמארטפון מורכב מכמה רכיבים עיקריים: מסך המגע, התוכנה והחומרה בתוכו – וגם הסוללה שלו, שבלעדיה המכשיר כולו לא עובד בכלל.

החלק הרגיש הוא כמובן הסוללה, החיונית לעצם פעילות המכשיר הנייד. מכיוון שמכשירי טלפון חכמים הפכו לחלק כל כך מרכזי בעבודה כמעט בכל תחום מקצועי, העומס של הפעלת המכשירים הניידים גדל ועמו גם קצב התרוקנות הסוללה של המכשירים הללו.

נדמה כי למרות שנפח הסוללות בסמארטפונים גדל בהתמדה עם השנים, אי אפשר להתחמק מן הצורך במטען נייד לסמארטפון, שיגבה את הסוללה במקרי הצורך, בעיקר בשעות שאנו מחוץ למשרד או לבית.

מטען נייד לסמארטפון הפכל להיות כלי עבודה לא פחות חשובה מהסמארטפון עצמו, שכן הוא נותן לסמארטפון חיים – ומאפשר את המשך העבודה בשטח או בדרך, בזמן שללא מטען נייד לסמארטפון הסוללה היתה מתרוקנת והמכשיר היה נכבה.

כאן באתר ניתן למצוא סוגים שונים של מטען נייד לסמארטפון, המותאם לכל סוגי הסמארטפונים וניתן למיתוג בולט עם הלוגו שלך עליו.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם