מתנות מומלצות לעובדים וללקוחות

צמיד שעון כושר חכם

העובדים שלכם הם הלב של העסק ומנוע הצמיחה שלו, הם משקיעים מהזמן שלהם ותורמים מהידע שלהם, בשביל הצמיחה והשגשוג של בית העסק שלהם. הם עושים הכל כדי שכל משימה תתבצע על הצד הטוב ביותר והכם בהחלט ראויים על כך להערכה.

מצד שני, הלקוחות שלכם – הם הסיבה שהעסק שלכם ממשיך לפעול ולתפקד והם אלה שהופכים את העסק שלכם לעסק רווחי וכלכלי. הם איתכם באש ובמים ומאמינים בכם ובמוצר או השירות אותו אתם מספקים להם וגם להם אנחנו חייבים את התודה וההערכה הרבה שיש לנו אליהם.

בשביל להזכיר גם לעובדים וגם ללקוחות שלנו כמה עם חשובים לנו, מומלץ לתגמל אותם במתנה שתאשר להם את ההערכתנו הרבה ובדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם מגוון מתנות ומוצרי פרסום ממותגים שנוכל לחלק ללקוחות ולעובדים שלנו, סתם כי בא לנו לפנק 🙂

עטים ממותגים

מתנה קלאסית שכולם אוהבים לקבל, בטח אם זה מלווה בחריטה או הקדשה אישית. עטים ממותגים זו מתנה שימושית. בכדי להבטיח את שימושיות המוצר מומלץ מאוד לפנק בעט איכותי שכיף לכתוב בו ולא במשהו פשוט שיכול רק לפגוע בתדמית שלכם.

מטענים ממותגים

שוב פעם נגמרה הסוללה? לא נורא. יש לנו בדיוק את מה שהעובדים שלכם צריכים. עמדות טעינה ממותגות לעובדים וללקוחות ייסעו להם לשמור על סוללה במצב מלא.

אנחנו יודעים כמה הטלפון הוא מרכיב מרכזי בחייהם של העובדים והלקוחות שלנו ועמדות טעינה ממותגות בהחלט יכולים לשמש אותם לסייע להם בנושא הטעינה בטלפון במהלך העבודה או הנסיעה ברכב.

ספורט וכושר

הבריאות של העובדים והלקוחות שלכם חשובה לכם ותמיד טוב לדרבן אותם לשמור על הכושר ועל הבריאות שלהם באמצעות מוצרי ספורט ממותגים ואיכותיים. המוצרים הללו יכולים לקבל חשיפה בחדרי כושר או במקומות בהם מתאמנים הלקוחות והעובדים שלכם ועלולים לחשוף אתכם ללקוחות פונטנציאלים נוספים.

עציצים ממותגים

אין כמו לשנות קצת אווירה ולהוסיף צבע לסביבת העבודה של העובדים שלכם של הלקוחות שלכם. עציצים ממותגים יכולים לסייע לכם בדיוק בנקודה הזאת. אם מונחים על השולחן ונחשפים למגוון רחב של אנשים הנפגשים עם אותו עובד ולקוח ויוצרים עניין וצבעוניות.

26.27  - 30.90 
12.53  - 17.90 

עציצים ממותגים

עציץ בפחית – צבר ישראלי

19.12  - 23.90 

עציצים ממותגים

עץ ההצלחה ממותג למשרד

26.27  - 30.90 

יש לנו מגוון רחב של מתנות לעובדים ומתנות ללקוחות שיכולים להרים את הפרסום והמיתוג שלכם באמצעות מוצרים איכותיים ומעוצבים בצורה שקשה להתעלם מהם.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן