בשביל היחס… מוצרי פרסום קטנים שכיף לקבל

מחזיק מפתחות עם לוחית מלבנית - לופ

מוצרי פרסום הם חלק בלתי נפרד מתקציב הפרסום של העסק. כשמם כן הם, הם מוצרים אשר נועדו לפרסם את העסק ולעודד חשיפה למותג שלכם. אז נכון, לא מדובר כאן בפרסום מדוייק כמו פרסום ממומן באינטרנט, אך מדובר בפרסום שמעצים את המותג שלכם.

לרוב, עסקים נוטים "לפנק" לקוחות ועובדים באירועים מיוחדים – חגים, ימי הולדת ועוד, אך חשוב להבין שמוצרי פרסום יכולים להיות לא רק כמתנה והם משרתים אתכם בדיוק כמו המתנות הגדולות, כמובן – במידה ומדובר במוצר איכותי שבאמת מציג אתכם באור חיובי ולא במוצר לקוי שעלול לשקף גם את מצב החברה באור שלישי. 

עטים ממותגים - מוצר קטן, שימוש גדול

אז בואו רגע נפרק את מוצרי הפרסום, המילה הכוללת הזו למוצרים שימושיים, בעלות נמוכה במיוחד עם ערך גבוה מאוד למי שמקבל אותן. מדובר במוצר שעלותו נמוכה מאוד (כמובן במיוחד שמזמינים כמות גדולה מאוד), ניתן לחלק אותו במהלך פגישה עם לקוח, חתימה על חוזה, כנסים, אירועים וכדומה.

במידה והמוצר הזה איכותי, הערך שהוא נותן ללקוח שלכם הוא גדול מאוד. העט הזה הולך איתו לכל מקום, אנשים נוספים נחשפים לעט ולמותג שלכם והוא בעל ערך רב.

אם אתם מחפשים מוצר פרסום טוב ויעיל, עט ממותג זה פתרון מעולה עבורכם.

מחזיקי מפתחות - איתכם בכל מקום

עוד מוצר קטן, פשוט וזול שילווה את הלקוחות שלכם לכל מקום ויחשוף את המותג שלכם בפני עשרות אנשים במהלך היום. מוצר מעולה שניתן לחלק בכנסים, פגישות עסקיות וכדומה.

אז תנו כבוד למחזיק המפתחות הממותג שעושה הרבה פרסום לעסק שלכם בקצת כסף.

מתנות לימי הולדת לעובדים

מחזיק מפתחות קריסטל

16.90  - 22.50 
7.50  - 8.00 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות דו צדדי בייצור אישי

10.00  - 11.00 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות נעל אישה

29.67  - 34.90 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות כתר – קראון

8.90  - 14.90 

מתנות לבית ולמטבח

מתלה מפתחות לכניסה לבית

21.68  - 28.90 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מתלה מפתחות מתמגנט לדלת

23.50 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות מגנטי בעיצוב אישי

7.63  - 10.90 

לוחות שנה ממותגים - פרסומת תלויה של העסק

אז בשונה משני המוצרים הקודמים, לא מדובר על מוצר פרסום נייד לעסק, אך מדובר על מוצר שמוצג לראווה במשרדים על השולחן או תלוי על הקיר עם פרסומת בולטת ומוסיפה עניין למותג שלכם.

לוח שנה ממותג עושה רושם של מוצר פרסום ברמה בינונית כי מדובר על מוצר יחסית גדול ותופס את העין אך שזה לא יטעה אתכם – מדובר במוצר פרסום זול יחסית , עם הרבה מאוד השפעה על הפרסום שלכם.

למגוון לוחות שנה ממותגים לחצו כאן >>

לסיכום

לא חייב לקרוע את הכיס בשביל מוצרי פרסום לעסק. אפשר ללכת המוצרים הקטנים, הפשוטים והשימושיים שעושים את העבודה לפעמים אפילו בצורה יותר טובה מהמוצרים שיושבים בבית של הלקוח או של העובד שלכם ולא נחפשים לאף אחד.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן