מחזיקי מפתחות ממותגים

מציג את כל 33 התוצאות

מחזיקי מפתחות ממותגים – לוגו גיפט. מבחר גדול של מחזיקי מפתחות עם אפשרות למיתוג אישי עם לוגו העסק שלך. מחזיקי מפתחות שימושיים בצורות שונות עם תוספים: מחזיק מפתחות סמיילי, מחזיק מפתחות לב, מחזיק פתחות חמסה, מחזיק מפתחות עם פנס, מחזיק מפתחות עם אולר, קופסת כדורים ועוד

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות נעל אישה

החל מ - 29.67 

מתנות לבית ולמטבח

מתלה מפתחות לכניסה לבית

החל מ - 21.68 
החל מ - 11.93 
החל מ - 5.23 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות כתר – קראון

החל מ - 8.20 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות בעיצוב אישי – קיצ'יין

החל מ - 6.93 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות מגנטי בעיצוב אישי

החל מ - 7.63 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מתלה מפתחות מתמגנט לדלת

החל מ - 12.93 
החל מ - 13.14 

גאדג'טים לסמארטפון

כבל טעינה מהיר עם תאורה – רקס

החל מ - 13.14 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיר אור – פרנדי

החל מ - 4.13 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות שקוף לתמונות – אודסה

החל מ - 2.73 
החל מ - 2.90 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות עם מטר – בוב

החל מ - 4.13 

מחזיקי מפתחות ממותגים

סכין יפנית – הייק

החל מ - 3.80 
החל מ - 6.00 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות חמסה – דרך

החל מ - 5.23 

מחזיקי מפתחות ממותגים

קופסת איחסון וחיתוך כדורים – יונו

החל מ - 3.80 
החל מ - 6.00 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות עם 6 טבעות – סמארט

החל מ - 7.10 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות עם סכין יפני – סנאפי

החל מ - 3.80 
החל מ - 3.80 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיר אור – רומן

החל מ - 4.13 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות לשחרור עגלות – וולס

החל מ - 6.00 
החל מ - 3.32 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיקי מפתחות הם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. לכולנו יש יותר ממפתח אחד לשאת – המפתח של הרכב, של הבית, של המשרד. על מחזיק המפתחות לפעמים יש גם עוד דברים חוץ ממפתחות, כמו תגי שם, מחזיקי כרטיס עובד ועוד…

מחזיקי מפתחות השתכללו עם השנים: ממתקן המחזיק רק מפתחות באמצעות טבעת ייעודית, התפתחה פלסטיקה ומתכת שלמה סביבה, כולל את האפשרות למתג אותה. חברות מסחריות גילו את היכולת לפרסם את המותג שלהן על גבי מחזיקי מפתחות, וכך נולד הקונספט של מחזיקי מפתחות ממותגים.

בהיותם אביזר יומיומי, יש הגיון רב בשימוש במחזיקי מפתחות ממותגים לצרכי מיתוג ופרסום. אלו מוצרים זולים יחסית, הנמצאים בשימוש גבוה, ולכן יכולים לתת למי שמעניק אותם כמתנה חשיפה גבוהה, ממוקדת וקבועה לעיני מי שמשתמש בהם – וגם לעיני סביבתו הקרובה.

מכיוון שמחזיקי מפתחות ממותגים מגיעים בכל מיני צורות, גדלים וצבעים, למעשה אין גבול ליצירתיות של המיתוג על גבי מחזיקי מפתחות ממותגים; כאן באתר תמצאו מגוון גדול של אפשרויות מיתוג למחזיקי מפתחות, המתאים כמעט לכל גודל של תקציב.

סביר להניח, שעבור התקציב שלכם לפרויקט, בהנחה שהוא לא נמוך מדי – תוכלו לקבל כמה אופציות לבחירה של מחזיקי מפתחות ממותגים. המבחר הזה יתן לכם את האפשרות לגוון, ואף לחלק גרסאות שונות של מחזיקי מפתחות ממותגים לקהל היעד שלכם, ובכך להעשיר גם את החוויה שלו מהנתינה שלכם.

מהרגע שתקבעו לכך תקציב, אנחנו נוכל להתאים עבורכם סוג וכמות של מחזיקי מפתחות ממותגים, אותם תוכלו לחלק כמתנה לעובדים ולקוחות, במיוחד בכנסים, תערוכות ואירועי חברה!

מה היתרונות של מחזיקי מפתחות ממותגים?

מחזיקי מפתחות ממותגים הינם כלי פרסומי אפקטיבי מאוד, שכן הם נמצאים בכל מקום ובכל כיס.

אבל מהם היתרונות של מחזיקי מפתחות ממותגים?

היתרון הראשון והבולט הוא כאמור הזמינות שלהם ככלי פרסומי: כל אחד צריך מחזיק מפתחות, כי היום אנו נושאים איתנו מספר מפתחות, וכן כלים נוספים על מחזיק המפתחות האישי שלנו…

מיתוג של מחזיקי מפתחות שימושיים כאלו נותן למפרסם חשיפה קבועה וממוקדת לעיני המשתמשים וגם לעיני סביבתם הקרובה. כך למשל, אם מחזיקי מפתחות ממותגים כוללים מפתחות לרכב, ולרכב יש כמה נהגים או משתמשים, כולם נחשפים למיתוג שעל מחזיק המפתחות.

יתרון נוסף של מחזיקי מפתחות ממותגים הינו העלות היחסית הזולה שלהם. ככלי פרסומי, ההשקעה בהם נמוכה מאוד לעומת התמורה והחשיפה הגבוהה שהם פוטנציאלית יכולים לייצר. הפקתם זולה וגם מהירה, וניתן לייצר מחזיקי מפתחות ממותגים בכמויות גדולות בזמן קצר.

יתרון חשוב נוסף של מחזיקי מפתחות ממותגים נעוץ בשימושיות הגבוהה שלהם. בניגוד למתנות אחרות שאתם יכולים להעניק לעובדים וללקוחות, מחזיקי מפתחות ממותגים יהיו בכל יום בידיהם ולעיניהם של המשתמשים וסביבתם, בדרך כלל – מספר פעמים ביום.

כאשר מחזיקי מפתחות ממותגים יהיו כל יום בכיס של המשתמשים בהם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהמיתוג שלכם עובד, והמותג שלכם ייזכר היטב על ידי המשתמשים בהם.

אין ספק כי למחזיקי מפתחות ממותגים ככלי פרסומי עבור העסק ושימושי עבור המשתמש יש יתרונות ברורים; זהו אמצעי מיתוג אפקטיבי מאוד בעלות נמוכה ויעילות גבוהה.

איך מתאימים את מחזיק המפתחות הממותג לסוג האירוע?

יש כמה אסטרטגיות להענקת מחזיק מפתחות ממותג לעובדים וללקוחות, שתהיה אפקטיבית ותעמיק את החשיפה למותג שלך. למעשה, אנחנו שואלים כאן כיצד מתאימים מחזיק מפתחות ממותג לסוג האירוע בו הוא מוענק לעובדים או לקוחות?

הדרך הראשונה להעניק מחזיק מפתחות ממותג הינה כחלק מערכה גדולה יותר של אביזרים. זה יכול להיות במסגרת מתנה ללקוחות, או כחלק מערכה שימושית לעובדים. כאן חשוב להתאים בין הפונקציונאליות של מחזיקי מפתחות ממותגים לבין יתר חלקי הערכה או המתנה, כך שמחזיק המפתחות הממותג יהיה חלק מ"פאזל" של אביזרים – נניח, אביזרי עבודה ממותגים – ובהקשר של המתנה הגדולה יותר, מחזיק המפתחות הממותג ממלא את חלקו השימושי.

דרך נוספת להעניק מחזיק מפתחות ממותג הוא באירועי חברה, כנסים ותערוכות. באופן טבעי ומעצם היותו חפץ קטן ויחסית זול, מחזיקי מפתחות ממותגים נחשבים למתנת קידום מכירות טבעית. מומלץ להתאים את המסר הנלווה למחזיק המפתחות הממותג לנושא האירוע, או לחילופין לערכים של המותג שלך – למשל, אם מדובר בחברה שנותנת שירותי שיווק לעסקים, תוכלו למתג את מחזיק המפתחות עם הסיסמא "המפתח שלך להצלחה שיווקית".

התאמה אחרת של מחזיקי מפתחות ממותגים לסוג האירוע בו הם ניתנים הוא כמובן הענקתם ללקוחות קיימים, כחלק מהבעת תודה על היותם לקוחותיכם. כאשר תעניקו להם מחזיק מפתחות ממותג, רצוי לעשות זאת עם מסר נלווה שנותן הקשר רחב יותר לעצם המתנה, כמו הבעת הערכה על היותם לקוחות קבועים שלכם, בסגנון: "קבלו את מפתח הלב לעסק / שירות שלנו, כהערכה על היותכם לקוחות מרוצים!".

ככל שתצליחו לקשר בין המהות השימושית של מחזיקי מפתחות ממותגים לבין ההקשר בו הם מוענקים על ידכם ללקוחות או עובדים – כך המיתוג של המוצר יעמיק ויצליח במוחם של המקבלים את המתנה מכם.

איך מתאימים את מחזיק המפתחות הממותג לאופי המותג?

מחזיקי מפתחות ממותגים נמצאים מטבע הדברים בכיסם של המשתמשים, ולכן הם בשימוש יומיומי מתמשך. כל פעם שנאו נכנסים לרכב, אנחנו משתמשים בהם; כל פעם שפותחים או נועלים את הבית, הם שוב בידינו; כל פעם שצריך מפתח או כלי אחר שנמצא עליהם, אנחנו שולפים אותם מהכיס.

נשאלת השאלה, איך המיתוג על מחזיקי מפתחות יכול להתאים לאופי המותג שלכם? האם זה מתאים לכל סוג של מותג?

התשובה המורכבת לשאלה הזו היא "כן ולא".

כמו בכל פעילות פרסומית, ובהשאלה מן המשפט המפורסם של חוקר התקשורת הידוע, "המדיום הוא המסר", גם כאן אתם צריכים לשאול את עצמכם – האם הפלטפורמה, במקרה זה מחזיק מפתחות, מתאימה לערכים ולמסר של המותג שלכם.

לא תמיד התשובה לשאלה הזו היא חיובית. אם המותג שלכם מאוד יוקרתי, לפעמים פרסום על מוצר שנחשב זול ויומיומי עלול שלא להתאים לתפיסת היוקרה של המותג. יש לכך כמובן חריגים: אם אתם סוכנות של רכבי יוקרה, אך טבעי שתעניקו ללקוחות שלכם, במידה וקנו רכב דרככם, מחזיק מפתחות ממותג.

אפשר כמובן לבחור באסטרטגיה אחרת להתאמת מחזיקי מפתחות ממותגים לאופי המותג שלכם, דרך המסר המוטבע עליהם: אם אתם יכולים לקשר בין תכונות המוצר – מחזיק מפתחות, או המפתחות עצמם – לבין אופי המוצר או השירות שלכם, אז יכול להיות כאן קישור מוצלח בין הדברים. לדוגמא: לקוח שרכש דירה, תוכלו לתת לו את המפתח לדירה עם מחזיק מפתחות ממותג.

כמו בכל פעולה פרסומית מומלץ להשקיע בכך מחשבה לפני שתזמינו מחזיקי מפתחות ממותגים דרך האתר שלנו. מה שבטוח – ברגע שתחליטו, אנחנו כאן כדי להגשים את רצונכם הפרסומי על גבי מחזיקי מפתחות ממותגים!

מה המחירים של מחזיקי מפתחות ממותגים?

המחירים של מחזיקי מפתחות ממותגים נקבעים לפי כמה פרמטרים, המשפיעים על עלות ייצורם ומן הסתם גם עלותם לצרכן.

חשוב להדגיש כי למרות שהצורה הבסיסית של מחזיק מפתחות הינו טבעת עליה נקשרים המפתחות, כיום יש מחזיקי מפתחות בשלל גוונים, גדלים וצורות. לכן גם לגודל, המשפיע על כמות החומר הנדרשת לייצור כל יחידה, וגם לצורה, המשפיעה על העיבוד התעשייתי שכל חומר גלם צריך לעבור – יש השפעה על מחירם של מחזיקי מפתחות ממותגים.

עוד חשוב לזכור כי ישנם סוגים שונים של חומרים מהם עשויים מחזיקי מפתחות ממותגים שונים: מתכת, פלסטיק, אלומיניום ועוד. עלות החומרים ומשך זמן עיבודם ועיצובם לכדי מחזיקי מפתחות ממותגים משפיע גם הוא על עלות הייצור שלהם.

בענף ייצור של מחזיקי מפתחות ממותגים אין ממש מותגים המשפיעים על המחיר לצרכן, אבל יש יצרנים שונים הנמצאים במקומות שונים בעולם. לכן מחיר של מחזיק מפתחות המיוצר בסין, לבין מחזיק מפתחות מתוצרת מקומית ישראלית – כמובן יכול להיות שונה, גם אם מדובר במחזיק מפתחות זהה לחלוטין.

לבסוף, גם להדפסה או הטבעת המיתוג על מחזיקי מפתחות ממותגים יש השפעה על מחירם: סוג ההדפסה, מורכבותם, הגרפיקה שלה – משפיעה על המחיר.

ואחרי שכתבנו את כל זה, צריך לומר באופן כללי כי המחירים של מחזיקי מפתחות ממותגים הינם נמוכים יחסית, בהיותם מוצר זול למדי להפקה ולייצור. ככל שמספר היחידות המוזמנות גדל, בדרך כלל המחיר פר יחידה יקטן.

הדפסה על מחזיקי מפתחות ממותגים

הדפסה או הטבעת המיתוג על גבי מחזיקי מפתחות ממותגים נעשית בדרכים מגוונות ושונות, כפונקציה ישירה של סוג מחזיק המפתחות, החומר ממנו הוא עשוי ושטח המיתוג עליו.

ישנם מחזיקי מפתחות מפלסטיק, או עם אלמנטים מפלסטיק, עליהם ניתן להדפיס ישירות ואפילו בצבע מלא גרפיקה פרסומית עבורך.

לעומת זאת, ישנם מחזיקי מפתחות ממותגים שעשויים מסוגים שונים של מתכות, שעליהן לא ניתן לבצע הדפסה בכלל – אלא לחרוט בחריטה בלייזר את המסר השיווקי שלך עליהם.

דרך שלישית היא לא לבצע את המיתוג באופן ישיר על מחזיק המפתחות, אלא על שטח פרסומי הנלווה אליו: לוחית או "מטבע", עשוי פלסטיק או מתכת, יכול להכיל את המסר הפרסומי  שלך, ואז להיקשר באופן מובנה או ניתן לניתוק מטבעת מחזיק המפתחות. כך למשל עושים יצרני רכב רבים או סוכנויות רכב, המחלקות ללקוחותיהן מחזיקי מפתחות ממותגים עם סמל הרכב או הסוכנות כחלק ממה שקשור לטבעת המפתחות של מחזיק המפתחות.

למה דרך ההדפסה או ההטבעה חשובה? כי היא כאמור משפיעה על עלות ההפקה הכוללת של מחזיקי מפתחות ממותגים. כפי שאמרנו, ככל שהדפסה על מחזיקי מפתחות ממותגים יותר מסובכת ומורכבת, כך העלות לייצור של כל יחידה תעלה.

כאן באתר תוכלו להזמין מגוון רחב וגדול של מחזיקי מפתחות ממותגים, המודפסים בכל השיטות האפשריות להדפסה על מחזיקי מפתחות. לאחר שתקבעו לכך תקציב, אנחנו נציע לכם מספר אופציות לכמות מחזיקי המפתחות הממותגים בהם תרצו, בהתאם לתקציבכם.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם