באווירת החג – מתנות לעובדים וללקוחות לחגים ולפסח

מארז שי לחג - בעיצוב מקורי של חבית יין
חג הפסח מתקרב אלינו בצעדי ענק וזה בדיוק הזמן להתחיל ולהתכונן עם מתנות לעובדים וללקוחות. באינטרנט תמצאו מגוון רחב של מתנות מקוריות לפסח, אשר יכולים לשמש אתכם גם לעובדים וגם ללקוחות וגם לאלו שסתם ככה בא לכם לפנק. פסח הוא חג המסמל את יציאתם של בני ישראל מעבדות לחירות והוא מגיע בדיוק בכניסתה של עונת האביב המביאה עמה משב רוח מרענן במיוחד. כמו בכל חג קיימת הציפייה מצד העובדים אך גם מצד הלקוחות שלנו לקבל את הערכתם ותודתם על העבודה הקשה לאורך השנים (מצד העובדים) ועל הנאמנות ללא פשרות והאמונה בכם כבית עסק.

מתנות לעובדים וללקוחות לפסח

ישנם כמה מועדים לאורך השנה, שמאפשרים לנו כבית עסק להראות לעובדים וללקוחות שלנו כמה הם חשובים לנו – ימי הולדת, אירועים פרטיים, יום נישואים וכמובן החגים אשר בראשם נמצאים ראש השנה ופסח. ניתן לומר בצורה חד משמעית שזו גם התקופה בהם הציפייה לקבל את המתנה היא גבוהה במיוחד ביחס ליתר חגי ישראל. הציפיות מצד העובדים והלקוחות שלכם רק עולים ועולים מדי שנה ולכם כבעלי העסק ו/או מנהלות כוח האדם בעסק יש כל שנה את ההתבלטות איך להתעלות על השנה הקודמת ועדיין לעמוד בתקציב הנתון שעומד לרשותכם לטובת המשימה.

מתנות ליום המשפחה

מארז משחקים משפחתי מעץ

42.90  - 49.90 

מארזים ומוצרי יין

שקית ליין ביצור אישי

5.80  - 7.50 

מארזי שי לראש השנה

גאיה שחור

65.00  - 65.00 

מארזי שי לראש השנה

סופר נובה – פיקניק

125.00  - 125.00 
28.00  - 42.00 
26.27  - 30.90 

התפקיד שלנו הוא לסייע לכם במשימה ולכן הכנו עבורכם מדריך מפורט שיסייע לכם בבחירת המתנה.

רעיונות למתנות פסח תוכלו למצוא גם כאן >>

איך בוחרים מתנה לעובדים וללקוחות שלנו בחג הפסח?

בחירת המתנה מורכבת מ-2 פרמטרים עיקריים שעלינו לקחת בחשבון בזמן שאנחנו בוחרים מתנה לעובד.

תקציב

לפני שאנחנו ניגשים למשימה, עלינו להבין מהו התקציב איתו אנחנו עוברים את המשימה הזו על הצד הטוב ביותר. מומלץ לקחת את כמות העובדים והלקוחות אותם נרצה לפנק באווירת החג, להוסיף עוד 5% אקסטרה מתנות (לאלו שעלולים להתווסף לאחר ההזמנה הגדולה) ולחשב מהו התקציב פר עובד/לקוח.

התייעצות עם העובדים והלקוחות הקרובים

כן, זה מוריד את אלמנט ההפתעה (לפחות לחלק מסוים מהלקוחות והעובדים איתם התייעצנו) אבל זה מבטיח לנו הצלחה מאוד גדולה בבחירת המתנה. הרעיון הוא בעצם למצוא מתנה שתוכל גם להיות שימושית וגם שתשמש אתכם כמוצר פרסום שישרת את העסק שלכם ויאפשר חשיפה לקהל רב של אנשים, אשר באים בממשק עם הלקוחות או העובדים שלכם.

הסוד הוא באיכות

בין אם מדובר בלקוח או בעובד, חשוב מאוד לבחור במתנה איכותית שתשרת את העסק שלכם בצורה טובה. מתנה לא איכותית יכולה לגרום את ההפך ולגרום לצד השני להרגיש זלזול ולכן מומלץ לבחור מתנה איכותית שתשמש את הלקוח או העובד שלכם ותסייע לכם בפרסום העסק.

אם ננסה להסביר את עניין האיכות בצורה טובה יותר נוכל להגיד – עדיף להזמין מוצר שעונה בסטנדרטים איכותיים על אף שהוא יקר יותר ממוצרים מקבילים, מאשר לבחור במוצר שעל פניו אמור להיות יקר אבל אנחנו "הצלחנו" למצוא אותו בזול.

הכמות מוזילה

חשוב להבין שככל שנזמין כמות גדולה יותר של מתנות נוכל לקבל את המוצרים במחיר נמוך יותר, שכן אם המתנה בתבחרו עשויה לשרת אתכם גם לאחר החג מומלץ לשקול את זה (נניח לעובד חדש שנקלט בחברה או לקוח חדש שהחליט להצטרף).

אם אתם מתלבטים בנושא המתנה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בתהליך הבחירה.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן