מוצרי פרסום שימושיים שכדאי לקחת בחשבון

תיק גב צידנית 21 ליטר

מוצרי פרסום הם חלק אינטגרלי מתהליך השיווק של העסק. גם כאן, בדומה לשיטות שיווק אחרות, יש לבחון את האופציות העומדות לרשותינו ולשקול באילו מוצרים כדאי להשקיע בשביל לקבל מהם את התמורה הטובה ביותר.

איך מוצרי פרסום מסייעים לפרסום העסק?

מזכרת ללקוחות שאתם קיימים

מוצרי פרסום הם מעין תזכורת ללקוחות שלכם – אלה שמקבלים את המתנה שאתם קיימים ושאתם רוצים שתמיד תהיו בתודעה שלהם. יכול להיות שהיום אין להם צורך במוצר או בשירות שלכם אך בעתיד יהיה ולכן חשוב מאוד שהם יזכרו קודם כל אתכם לפני שהם זוכרים את אחד המתחרים שלכם.

פרסומת מהלכת לעסק שלך

לא משנה אם בחרתם להעניק מוצר פרסום ללקוח או לעובד שלכם, המוצר הזה ישרת אתכם בפרסומת מהלכת לכל מקום איתה ילכו העובדים או הלקוחות שלכם.

לכן, ב-2 המקרים חשוב מאוד לבחור במתנה שימושית שהלקוח שלכם באמת ירצה לקחת ולהשתמש בה ולא לבחור כ"על הדרך" מתנה כדי לצאת לידי חובה.

ככל שנבחר מתנה שימושית ואיכותית יותר כך זה יסייע לכם בתהליך השיווק שלכם

אז איך מוצרים כדאי לקחת בחשבון?

האמת, שאין תשובה חד משמעית כי יתכן שבעונות שונות ובתחומים שונות יתאימו מתנות שונות. אבל יש תמיד מתנות שיכולות להתאים לא משנה לאיזה מאורע ומה הסיבה.

תיקים ממותגים

כולם צריכים תיק. בין אם זה לשאת את המחשב הנייד, את המסמכים שלכם או את חומרי הלימוד. תיק איכותי יכול להיות הנאה של ממש ומקור להתגאות בו בפני אנשים. בנוסף, תיק הוא נייד כל כך ועם לוגו גדול מאחוריו הוא פשוט ימשוך את תשומת הלב שאתם מחפשים ולכן מדובר באופציה שכדאי מאוד לקחת בחשבון.

מוצרי פרסום לקמפינג ולים

תיק נשיאה יוטה אקולוגי ברהמה

החל מ - 14.89 

מוצרי פרסום לקמפינג ולים

תיק נשיאה יוטה אקולוגי בנגל

החל מ - 0.00 

מוצרי פרסום לקמפינג ולים

תיק נשיאה צד יוטה אקולוגי קאלי

החל מ - 0.00 
החל מ - 51.75 

תיקי נסיעות ותיקים מתקפלים

שק כביסה מבד קנבס

החל מ - 7.45 

צידניות ממותגות

תיק גב צידנית 21 ליטר

החל מ - 35.18 
החל מ - 13.23 

עטים ממותגים

חתימה על מסמך, רשימת תזכורות או סיבה שתוכלו לחשוב עליה יכולה להיות מתאימה לצורך שימוש בעט ממותג. עט הינו מוצר פרסום זול ובמידה ותשקיעו בו קצת מעבר לרגיל תוכלו לקבל מוצר פרסום איכותי ומעולה שישרת את הלקוח שלכם לאורך זמן וישרת אתכם בצורה מעולה.

מוצרי כושר ממותגים

המודעות הרמה בשנים האחרונות במיוחד בכל הקשור לבריאות שלנו, הכניסה את מוצרי הספורט חזק לעולם מוצרי הפרסום והיום ניתן לראות עלייה גדולה בכמות החברות המעודדות את העובדים שלהם לעשות פעילות ספורטיבית לאורך היום.

אז חלק מהחברות מעודדות בהרשמה לחדרי כושר וחוגים וישנן חברות המעודדות עבודה עצמית (במיוחד לאור תקופת הקורונה שגרמה לאילוצים קצת שונים).

מוצרי ספורט הם עולם רחב של מוצרים שיכולים להתאים ותוכלו למצוא בין היתר, שעונים, מזרנים, משקולות, גומיות, קצועות וכדומה.

לצפייה בכל מוצרי הכושר הממותגים שלנו >>

אז כמו שאמרנו בהתחלה, ישנם תחומים שונים שיתאימו להם מוצרי פרסום שונים אבל ישנם מוצרים שפשוט יכולים להתאים לכל חברה ולכל זמן.

אם אתם עדיין מתלבטים מה כדאי להזמין פשוט תדברו איתנו ונשמח לסייע. 🙂

תגובה אחת על הפוסט “מוצרי פרסום שימושיים שכדאי לקחת בחשבון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם