מוצרי פרסום לעסקים גדולים

מעמד שולחני מתכתי מתכוונן לטלפון ניידים וטאבלטים

כשמדובר בעסקים גדולים, מדובר בתקציבי פרסום ושיווק גדולים מאוד. עסקים גדולים הם בעלי יכולת כלכלית בהרבה יותר גבוהה ויכולים להרשות לעצמם להשקיע הרבה מעבר לתקציב השיווק הממוצע במשק ואיכות המוצרים אותם הם קונים, בין אם מדובר במתנות לעובדים ובין אם מדובר במתנות ללקוחות.

מהו תקציב הפרסום של העסק?

תקציב הפרסום של העסק מכיל בתוכו שיווק בדיגיטל, שיווק באופליין, יח"צ וכתבות בטלויזיה ואפילו מוצרי פרסום וקידום מכירות נכנסים לתוך קטגוריית השיווק.

מתנה עם לוגו העסק מסייעת מאוד לשיפור וחיזוק העסק, לרוב מדובר בשיפור תדמית העסק והעלאת המודעות למותג.

אילו מוצרי פרסום מתאימות לחברות הגדולות?

לרוב, שמדובר על חברה גדולה, יש נטייה לבחור במוצרי טכנולוגיה איכותיים, מוצרים איכותים לבית ולמטבח וכדומה. גם במקרים של עטים ממותגים יש נטייה לבחור דווקא בעטים המרשימים יותר, האיכותיים יותר ואפילו עם חריטה והקדשה אישית לכל לקוח לקוח.

איך לבחור מתנה לעובד או ללקוח?

לפני שבוחרים מתנה לעובד או ללקוח, חשוב מאוד להבין מהו תקציב הפרסום העומד לרשותינו ולחלק את התקציב הזה במספר האנשים להם נרצה להעניק את המתנה.

חישוב זה יציג לנו מהו התקציב אותו נוכל להשקיע "פר אדם" וכל נוכל להתחיל לכוון כלפי מוצרים מסוימים ולזנוח את המוצרים הלא רלוונטיים במידה והם חורגים במיוחד מהתקציב שלנו.

חשוב לבחור באיכות

אנחנו בלוגו גיפט עובדים עם ספקים איכותיים בארץ ובעולם ועושים את הכל בשביל להעניק לכם את המוצר הטוב ביותר עם השירות הטוב ביותר. חשוב מאוד לבחור במוצר איכותי ואמין שיחזיק לאורך זמן ולא לבחור במוצר הזול והפשוט שעלול להעיד על זלזול במקבל המתנה.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולנשמח לסייע לכם לבחור את המתנה הטובה ביותר עבורכם.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן