מוצרי פרסום למשרד שכל עסק צריך

סט מניקור במארז יוקרתי - סטייל

המשרד שלכם – המקום שבו אתם נפגשים עם הלקוחות והעובדים שלכם, הוא אחד המקומות הטובים לקידום העסק שלכם.

ישנם מאות מוצרי פרסום אשר נמצאים במשרד שיכולים לשרת אתכם לטובת קידום העסק שלכם. זה יכול להתחיל בשוקולד ממותג בכניסה לעסק או סוכריות טעימות שתופסות את הלקוח שלכם כבר בכניסה (תמיד אפשר להזמין את הלקוח לקחת איתו עוד כמה לדרך), זה ממשיך בעטים ממותגים שתמיד ניתן לחלק ללקוח בזמן שחותמים על מסמך או סתם על הדרך, יומנים ממותגים ולוחות שנה שיוכלו לשרת את הלקוחות והעובדים שלכם ועוד המון המון מוצרים.

אז אם עדיין לא הפכתם את המשרד שלכם למקור פרסום עבורכם, הכנו עבורכם מספר מוצרים שממש אבל ממש כדאי לכם להתחי לשלב במשרד שלכם.

עטים ממותגים

אז לא סתם אנחנו מתחילים עם עטים ממותגים. אולי אחד ממוצרי הפרסום הנפוצים והמומלצים ביותר. הערך השימושי שלהם עבור הלקוחות שלכם הוא עצום ולכן כדאי כבר היום להזמין מספר חבילות של עטים ממותגים שאותם תוכלו לחלק ללקוחות שלכם, לעובדים שלכם וסתם להציב אותם במשרד שלכם.

איך נבחר עט ממותג?

שבוחרים עט ממותג חשוב לשים לב שאנחנו לא מתפשרים ומתפתים למחיר הנמוך ביותר. עט זול, עלול לגרום עבורכם את ההפך הגמור ממה שאתם מצפים – פגיעה בתדמית העסק.

חשוב מאוד לבחור בעט טוב, שיוכל לשרת את הלקוחות והעובדים שלכם לזמן רב יותר וכך תוכלו להנות מפרסום ארוך יותר שילווה גם את הלקוח שלכם וגם את אלו שיחשפו את מול לקוח זה.

שוקולדים ממותגים

אין מישהו שלא אוהב מתוקים. הלקוחות שלכם ממתינים לפגישה איתכם במשרד ושוקולד זה משהו שיכול לבוא להם "בול בזמן".  שוקולד טעים ישאיר טעם טוב ללקוחות שלכם ולשפר את האווירה לפני הפגישה עם הלקוח (או אחרי הפגישה).

אם אתם רוצים להזמין שוקולד ממותג או ממתקים ממותגים יש לכם בדיוק בשביל זה יש לכם את סוויט לוגו.

לוחות שנה ויומנים ממותגים

העידן הטכנולוגי של היום אומנם העביר את כולנו לטלפונים הניידים, אבל תמיד נחמד שיש לוח שנה או יומן לרשום את הדברים הדחופים שעל הדרך ולשרת אותנו נעמנה לזכור את הדברים החשובים באמת.

יומנים ממותגים ילוו אותנו ברכב, במשרד או בכל מקום שרק נרצה וישמשו כערך עצום עבור הלקוחות שלכם.

סביבת משרד ממותגת

ישנם מוצרים רבים בסביבת המשרד שלנו שעושים לנו חיים קלים יותר אבל לאו דווקא הם אלו שאנחנו דואגים לצייד במשרד שלנו.

משטח העכבר שעוזר לנו להזיז את העכבר בצורה חלקה יותר, מחזיקי העטים שעושים לנו סדר מופתי במשרד ועוד המון מוצרים. כל אלו יכולים לשרת אתכם ואת הלקוחות שלכם ולהזכיר להם תמיד שאתם קיימים.

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

מעמד לפלאפון משולב מראה פנימית – טוקיו

12.90  - 17.90 

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

מעמד לטלפון בייצור אישי

21.90  - 27.90 

רמקולים ממותגים

בקבוק תרמי משולב עם רמקול

85.90  - 98.90 

בואו נסכם

יש המון מוצרים שיכולים להתאים למשרד שלכם, שיכולים לעשות לכם גם סדר ולשרת אתכם בצורה טובה וגם פרסום מעולה לעסק שלכם.

מומלץ תמיד לחקור ולגלות אילו דברים חדשים יצאו (כי תמיד יש חדשנות בתחום) ואילו דברים יכולים לשרת אתכם ברמה הקידומית והפרסומית.

אם אתם לא בטוחים, אתם תמיד יכולים לדבר איתנו ושמח לסייע.

בהצלחה 🙂

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן