לפנק ברוח החג – מתנות ללקוחות שכדאי להכיר

בקבוק נירוסטה שומר על חום וקור - מילווקי

החגים באים עלינו לטובה וכבעלי עסקים אנחנו רוצים לפנק את הלקוחות שלנו. יש הרבה מאוד מתנות שאנחנו יכולים להביא כמתנה ללקוחות שלנו בשביל לפנק אותם כמו:

ממתקים ממותגים

יש לנו עוד הרבה מאוד ממתקים ממותגים שתוכלו למצוא באתר סוויט לוגו >>

ספא טיפוח ויופי

מתנות לבית ולמטבח

למעשה יש אינסוף מוצרים שאנחנו יכולים להביא כמתנה ללקוחות שלנו. המהלך של להביא מתנה ללקוחות שלנו לחגים וזה מהלך שיווקי חכם מאוד.

איזה מתנות יכולות להתאים לרגל החג ללקוחות שלנו?

יש הרבה מתנות שיכולות להתאים מאוד לחג, כמתנה לקהל הלקוחות שלנו. אם אנחנו רוצים להביא מתנה ללקוחות שלנו, חשוב שנתאים להם מתנה שהם יוכלו ליהנות ממנה ביחד עם חברים שלהם, בני משפחה או בן או בת הזוג שלהם. מתנות מסוג זה, יכולות להיות: ממתקים ממותגים וגם שובר לספא טיפוח ויופי, או מוצרי ספא טיפוח ויופי. מתנות אלו, יכולות, לשמח מאוד כל לקוח ולאפשר לו ליהנות מהפתעה ייחודית מאוד. את המתנות, אנחנו יכולים, להביא ללקוחות קבועים שלנו או ללקוחות שיש להם מועדון לקוחות של העסק שלנו.

למה כדאי לנו להשקיע בהבאת מתנות לחג ללקוחות שלנו? 

כדאי לנו להשקיע בהבאת מתנות לחג ללקוחות שלנו, כי כך, אנחנו יכולים להפוך את קהל הלקוחות שלנו להרבה יותר מרוצה, מהשירות שאנחנו מספקים לו. אחת הדרכים, להפוך את הלקוחות שלנו, ללקוחות מרוצים, שיחזרו לקבל מאתנו שירות, היא לתת להם מתנות לרגל החגים או לכבוד אירועים מיוחדים שיש להם בחיים הפרטיים, כמו יום הולדת או יום נישואין. המתנות שאנחנו יכולים להביא הן למשל מתנות לבית ולמטבח או מתנות לעובדים.

בסופו של דבר, הבאת מתנות ללקוחות שלנו, לחגי תשרי, היא צעד שיווקי חכם מאוד. אנחנו יכולים לתת ללקוחות שלנו מתנה על כל קנייה או על כל קנייה בסכום גבוה. אנחנו יכולים לבחור לתת גם מתנה רק ללקוחות שלנו שהם לקוחות קבועים וחוזרים כבר הרבה שנים לקבל מאתנו שירות או לקנות מאתנו מוצרים.  

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן