הדפסה על חולצות דרייפיט

חולצות דרייפיט DRY FIT הינן חולצות מנדפות זיעה. הן מתאימות בעיקר לספורט והן הפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות, גם בקרב בתי עסק אשר מעוניינות להדפיס ולפנק את העובדים או הלקוחות של החברה במתנה קטנה, שימושית ונוחה במיוחד.

חולצות דרייפיט ממותגות

השימושיות הגבוהה במיוחד במוצר הופכת אותו למוצר פרסום מדהים לעסק שלכם. אנשים אוהבים לעשות ספורט בחדרי כושר, בטיילת או בפארקים המיועדים לספורט. החשיפה היא גדולה מאוד והיא יעילה מאוד לעסק שלכם.

אנשים רבים הנמצאים בקרבת הלקוחות שלכם והעובדים שלכם יחשפו למותג שלכם, יראו אותו כמה וכמה פעמים לאורך ימי האימונים שלהם, ותהיו בטוחים שהם גם יזכרו במותג שלכם במידה והם יצטרכו אותו!

מתנה ספורטיבית לעובדים שלכם

מקומות עבודה רבים נותנים דגש על בריאות העובדים שלהם. זה מתבטא בחדרי האוכל של הארגונים וגם במתנות לעובדים אשר ניתנות. מוצרי ספורט ממותגים רבים נכנסו לתודעה, וארגונים רבים נותנים להם דגש לאורך כל השנה במתנות ייחודיות, מקוריות מעולם הספורט.

עובד בריא הוא יעיל יותר, וזה מוכח על ידי מחקרים רבים. לכם כארגון, הבריאות של העובדים שלכם חשובה לכם מאוד ואתם רוצים לתת להם את ה"פוש" הזה לצאת ולעשות ספורט מעבר לשעות הפעילות בארגון. ישנן חברות שדוחפות את העובדים לעשות ספורט גם במהלך שעות העבודה, נפוץ ביותר בעיקר בהייטק.

למה חולצת DRY FIT ממותגת?

חולצת דרייפיט מכילה שטח פרסום גדול. אז נכון, אנחנו לא ננצח את כל שטח הפרסום הזה לשים לוגו ענק של העסק, כי זה עלול להרתיע את העובדים להסתובב איתה, אבל כן אפשר לנצח את החלק הקדמי לשים את לוגו העסק (ממש כמו בקבוצות הכדורסל או הכדורגל). בחלק האחורי של החולצה, אפשר לשים את הסלוגן של החברה, שאנשים שלא מכירים את המותג יוכלו לשייך את העיסוק שלו.

אפשר בחלק התחתון של החולצה מאחורה לשים את מספר הטלפון, כתובת האתר של החברה או אפילו ברקוד לסריקה שיפנה לאתר החברה.

חולצות ממותגות באתר לוגו גיפט

יש לנו מגוון רחב של חולצות דרייפיט ממותגות, שניתן להדפיס עליהם את הלוגו שלכם, לצרף את כל המידע שתרצו להציג כלפי הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. בחרו את החולצה המועדפת עליכם וצרו איתנו קשר –  03-6811-011

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן