רמקולים ממותגים

מציג את כל 38 התוצאות

רמקולים ממותגים עם לוגו – מתנה לעובדים ולקוחות. רמקולים במגוון דגמים, עיצובים וצבעים: רמקול מזרקת מים, רמקול סטריאו, רמקול בלוטות' אלחוטי, רמקול עם מיקרופון מובנה לשיחות, רמקול נייד, רמקול קוביה, רמקול עם תאורה, רמקול נגן USB ועוד. אפשרות מיתוג אישי עם לוגו או סלוגן העסק שלך.

החל מ - 34.30 

תרמוס ממותג

תרמוס מנגן

החל מ - 57.79 
החל מ - 43.33 
החל מ - 16.45 
החל מ - 17.43 
החל מ - 30.03 

רמקולים ממותגים

רמקול בלוטות' משולב נגן MP3

החל מ - 18.83 

רמקולים ממותגים

מיני רמקולים Bluetooth TWS

החל מ - 59.43 
החל מ - 20.93 
החל מ - 18.13 
החל מ - 68.25 
החל מ - 39.83 
החל מ - 44.73 
החל מ - 43.75 

רמקולים ממותגים

רמקול בלוטוס – פופ

החל מ - 34.65 

רמקולים ממותגים

רמקול בלוטוס – דיסקו

החל מ - 41.65 

רמקולים ממותגים

רמקול נייד – רימיקס

החל מ - 20.23 
החל מ - 27.30 

רמקולים ממותגים

רמקולים, שהיו פעם מכשיר גדול מאוד ומסורבל, הופרדו באמצעות הטכנולוגיה של העשורים האחרונים ממכשירי האם שלהם – מערכות סטריאו ומחשב – והפכו למוצר נפרד העומד בזכות עצמו.

כעת ניתן לחבר רמקולים ניידים לכל סוגי המכשירים אפילו ללא צורך בחוט חשמלי או חיבור פיסי כלשהו!

גם כשהם קטנים יותר וניתנים לנשיאה לכל מקום, עדיין יש עליהם שטח די נרחב למיתוג בולט עם הלוגו שלך עליהם, ובכך רמקולים ממותגים הופכים להיות מתנה מושלמת שגם משמשת כמכשיר פרסומי עבור העסק שלך.

ניצול השטח לפרסום על גבי רמקולים ממותגים לא רק מבליט את המותג שלך על מוצר חם ונדרש, אלא גם מזהה את המותג שלך עם ערכי חדשנות טכנולוגית מתקדמת. החשיפה למותג על גבי רמקולים ממותגים מתרחשת בדרך כלל ברגעי הנאה, של האזנה למדיה דיגיטלית לסוגיה השונים.

אין ספק כי רמקולים ממותגים הפכו להיות מתנה מבוקשת ונדרשת לעובדים ולקוחות.

רמקולים עם לוגו

רמקולים הם היום כלי בידורי מוביל, בהיותם קטנים יותר וקלים לנשיאה. כעת גם קל מאוד לחבר רמקולים למכשירי מדיה שונים, לרבות הטלפונים הניידים, טאבלטים, מערכות מולטימדיה ברכב, וכמובן מחשבים ניידים ונייחים.

עם הפיכת הרמקולים למוצר נפוץ ומבוקש, הגיע גם הרעיון המתבקש לניצול השטח הרב שעליהם: רמקולים עם לוגו הפכו לנפוצים מאוד, כאשר חברות רבות מטביעות לוגו משלהן על הרמקולים, במטרה לחשוף את המותג שלהם בפני אנשים רבים המסתובבים בסביבת רמקולים העובדים, באירועים או בכל סיטואציה אחרת.

מכיוון שרמקולים מודרניים באים בכל מיני גדלים וצבעים, ניתן להטביע עליהם לא רק לוגו, אלא לפעמים יש מספיק מקום גם למסר שיווקי שלם כגון סלוגן או תמונה.

רמקולים עם לוגו הם מתנה מעולה גם לעובדים וללקוחות המקבלים אותם, בהיותם גאדג'טים מבוקשים ושימושיים, וגם לחברה או לעסק המעניקים אותם, המקבלת חשיפה המונית.

כאן באתר תמצאו מגוון של רמקולים ניתנים למיתוג, כדי להעניק לעובדים והלקוחות שלכם רמקולים עם לוגו כמתנה מדליקה ושימושית!

רמקולים עם מיתוג

חברות עסקיות מחפשות כל העת הזדמנויות פרסום ומיתוג, המפיצות את בשורת המותג שלהן לכמה שיותר אנשים במינימום תקציב.

לכן כל שטח פרסומי יכול לבוא בחשבון בעת הפצת המותג של חברה או עסק – כולל זה המצוי על חפצים הנמצאים בשימוש יומיומי אצל רבים.

בהקשר זה, גאדג'טים הינם פופולאריים מאוד למיתוג. רמקולים עם מיתוג אינם יוצאים מן הכלל בתחום – יש עליהם שטח יחסית רחב להטבעת מיתוג, הם צבעוניים ואנשים אוהבים מאוד להשתמש בהם ביחד עם בני משפחותיהם וחבריהם, מה שמאפשר חשיפה גדולה גם על מכשיר קטן.

רמקולים עם מיתוג הינם הזדמנות פרסומית יעילה ומקורית, כאשר אפילו הענקת רמקולים עם מיתוג כמתנה לעובדים ולקוחות – מסייעת במאמצי הפרסום של החברה וחושפת את המותג שלה בפני קהל רב, לאורך זמן.

הדפסה על רמקולים

רמקולים הפכו למתנה מבוקשת ופופולארית מאוד בקרב רבים. הם מתחברים בקלות למכשירים ניידים, מספקים בידור והנאה רבים, ויש להם איכות שמע מעולה עם השיפור הטכנולוגית המשמעותי של השנים האחרונות.

בנוסף, הטכנולוגיה כיום מאפשרת ייצור והפצה של רמקולים קטנים בגודל, אך גדולים בסאונד; זה הופך אותם לאטרקטיביים ולקלים לנשיאה לכל מקום כמעט.

לכן הדפסה על רמקולים, למטרות פרסום ומיתוג, זהו דבר מתבקש. חברות המחפשות חשיפה ופרסום, יכולות לבצע הדפסה על רמקולים של הלוגו והמסר השיווקי שלהן, ובכך לחשוף אותם בפני קהל רב ומגוון, לאורך זמן ממושך וחוזר.

אין ספק כי הדפסה על רמקולים המגיעים לציבור הרחב היא השקעה לא יקרה, אבל משתלמת, במיתוג והפרסום של החברה, היכולה לשרת אותה לאורך שנים רבות.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם