צידניות ממותגות

מציג את כל 45 התוצאות

צידניות ממותגות – צידניות במיתוג אישי לעסקים עם לוגו חברה. מגוון גדול של צידניות במבחר גדלים, צבעים ודגמים עם אפשרות למיתוג אישי עם צבעי המותג ולוגו העסק שלך. צידניות אוכל ממותגות, צידנית אישית ממותגת, צידניות רכות וצידניות קשיחות. מוצר פרסום וקד"מ רב שימושי ומתנה מושלמת לעובדים ולקוחות נבחרים.

צידניות ממותגות

מידנית גב לבקבוק 1.5 ליטר

החל מ - 10.99 
החל מ - 48.28 
החל מ - 0.00 
החל מ - 0.00 
החל מ - 0.00 
החל מ - 63.68 
החל מ - 10.99 
החל מ - 62.18 

מוצרי פרסום לקמפינג ולים

סלסלת פיקניק משפחתית – באסקט

החל מ - 132.52 

צידניות ממותגות

סל צידנית מתקפל – לינדן

החל מ - 32.93 

צידניות ממותגות

סל צידנית מתקפל – 24 ליטר

החל מ - 33.68 
החל מ - 36.68 

צידניות ממותגות

מקרר לרכב 23 ליטר

החל מ - 164.50 

צידניות ממותגות

תיק ים צידנית

החל מ - 21.68 
החל מ - 51.75 
החל מ - 51.75 

צידניות ממותגות

תיק גב צידנית 21 ליטר

החל מ - 35.18 

קופסאות ומיכלים למזון

קופסת אוכל תרמית – בראנץ

החל מ - 24.68 
החל מ - 13.16 
החל מ - 12.46 
החל מ - 89.25 
החל מ - 22.43 
החל מ - 26.18 
החל מ - 29.18 
החל מ - 32.93 
החל מ - 35.93 
החל מ - 27.86 
החל מ - 13.93 
החל מ - 10.34 
החל מ - 56.18 

צידניות ממותגות – פרסום העסק בטיולים ונסיעות

נסיעות וטיולים הינם חלק בלתי נפרד מהחיים כיום, בשעה שלכל משפחה ממוצעת יש שתי מכוניות ומעלה.

נסיעות ארוכות מכתיבות בין היתר את הצורך לקחת מזון ולשמור על טריותו, או לסחוב משקאות ולשמור על הטמפרטורה שלהם.

למרות שמזגני המכוניות החדשים השתפרו מאוד, בסופו של דבר הם מספקים לנו טמפרטורת חדר ממוזג, אבל לא שומרים על קור או חום של משקה ומזון.

לכן, כדי לעמוד באתגר הזה, נדרש השימוש בצידניות איכותיות השומרות על קור וחום המזון והמשקאות שבתוכן מצד אחד, והן קלות לנשיאה ולהובלה מצד שני.

צידניות ממותגות שעונות על שני הקריטריונים הללו – כאשר הן גם עם הלוגו והמסר השיווקי שלך – יכולות להפוך למכונות פרסום ושיווק עבור העסק שלך, במהלך של טיולים ונסיעות ארוכות, כאשר פוטנציאל החשיפה הוא גבוה, שכן בטיולים בדרך כלל יש חשיפה להמוני אנשים הנמצאים במסלוליהם.

צידניות ממותגות יכולות להיות מתנה מעולה גם לעובדים, בין אם הם משתמשים בהן לימי חברה וטיולי חברה ובין אם הם משתמשים בהם באופן פרטי – וגם ללקוחות, שישמחו מאוד לקבל את המתנה השימושית והאיכותית הזו.

צידניות ממותגות עם הדפסה לעובדים

אחד המאפיינים של צידניות, בדרך כלל, הינו העובדה כי מדובר בכלי קיבול גדול יחסית, ובעל שטח גדול על פניו.

כעת יש לך הזדמנות למתג עם הלוגו שלך צידניות ממותגות עם הדפסה, הכולל גם את הלוגו שלך עליהן וגם מסר שיווקי יותר רחב.

צידניות ממותגות עם הדפסה יכולות להיות מתנה מעולה לעובדים, אשר ישתמשו בהן לא רק בגלל האיכות הגבוהה של המוצר, אלא גם בגלל גאוות היחידה שיש להם במקום עבודתם.

אין ספק כי צידניות ממותגות עם הדפסה לעובדים הינן מתנה נפלאה, שימושית ואיכותית מן החברה, המשדרת הוקרה של העסק לעובדיו.

צידניות עם לוגו – חשיפה מקסימלית למותג

צידניות אינן בדרך כלל באות לידי שימוש בטיולים או נסיעות קצרות, אלא בטיולים ארוכים ונסיעות ארוכות.

לנסיעות וטיולים ארוכים יש עוד מאפיין נפוץ: הם נערכים בדרך כלל במקומות בהם אנשים רבים מטיילים, או שהם מבוצעים בקבוצות גדולות של אנשים מראש.

לכן הענקת צידניות ממותגות עם לוגו לעובדים וללקוחות פירושה בדרך כלל חשיפה מקסימלית למותג שלך.

חישבו על זה: באמצע טיול או נסיעה, צריך לעצור על מנת לאכול ולשתות. כולם יושבים במקום אחד, וקבוצות אחרות חולפות על פני הקבוצה שעצרה להפסקת אוכל ושתייה. כל האנשים הללו נחשפים פוטנציאלית לצידנית האיכותית, לרבות הלוגו של החברה שלך המוטבע עליה.

לכן אין בכלל ספק, צידניות עם לוגו שווה חשיפה מקסימלית למותג שלך!

צידניות עם מיתוג – מתנה פרקטית לקיץ

אם אתם מחפשים מתנה מקורית ושימושית לקראת חודשי הקיץ עבור עובדיכם ולקוחותיכם, הנה אפשרות טובה לשקול: צידניות עם מיתוג לוגו שלכם.

צידניות הינן כלי חשוב ושימושי בקיץ, בין אם בהליכה לים ולבריכה, ובין אם בצעידה או נסיעה בטיולים ומסעות. מדוע? משום שצידניות יודעות לשמור על מזון ומשקה כשהם חמים או קרים, לפי הטמפרטורה המקורית שלהם.

צידניות עם מיתוג הינן מתנה פרקטית לקיץ, גם מן הטעם המצויין לעיל על שמירת טריות וטמפרטורת המזון, וגם בהיותן שטח פרסומי אפקטיבי בעל פוטנציאל חשיפה גבוה במקומות הומי אדם, מסלולי טיול ונסיעות; כל מי שיהיה בסביבת צידניות עם מיתוג ייחשף למסר השיווקי או הלוגו שלך עליהם.

איך בוחרים צידניות עם מיתוג

צידניות עם מיתוג הם מכונות פרסום ומיתוג עבור העסק שלך, בעלות פוטנציאל חשיפה גבוהה עבור העסק שלך – אולם נשאלת השאלה איך בוחרים צידניות עם מיתוג?

ראשית, חשוב לבדוק את מאפייני הצידניות: מה גודלן ונפחן, לכמה שעות הן יכולות לשמור על טמפרטורת המזון והמשקה בתוכן והאם הן נוחות לנשיאה.

שנית, חשוב לבדוק מה העיצוב שלהן, במיוחד מהם הצבעים החיצוניים עליהן. העיצוב החיצוני והצבעים יוכלו לקבוע האם צידניות עם מיתוג יכולות לשאת לוגו קטן עליהן, או מסר שיווקי רחב, באופן אפקטיבי ובולט.

באופן כללי, רצוי לבחור צידניות עם מיתוג בעלות נפח גדול, מנגנונים המקלים את נשיאתן לאורך זמן וצבע אחיד המגדיל את השטח הפוטנציאלי להטבעת מיתוג עליהן.

רק אחרי שבדקתם את כל המאפיינים הללו, תוכלו לבחור צידניות עם מיתוג באופן מיטבי המתאים לעסק שלכם, והמשדרות את איכות המותג שלכם.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם