פותחנים ממותגים

מציג את כל 25 התוצאות

פותחנים ממותגים להזמנה באתר לוגו גיפט. מבחר פותחנים עם לוגו במיתוג אישי: פותחן מלצרים עם לוגו, פותחן ליין ממותג, ערכת פותחנים עם לוגו, חולץ פקקים ממותג, פותחן יין חשמלי ממותג, פותחני בירה, מארז פותחנים יוקרתי, משאבות וואקום ועוד.  פותחנים עם לוגו מתאימים לעסקים ואירועים בתחום האוכל והמשקאות וגם, כמתנה לחג לעובדים ולקוחות.

החל מ - 44.85 

פותחנים ממותגים

פותחן מלצרים ממותג

החל מ - 4.75 
החל מ - 48.43 
החל מ - 4.75 
החל מ - 22.33 
החל מ - 7.95 
החל מ - 2.95 
החל מ - 3.10 

אביזרים ליין ואלכוהול

פותחן בקבוקי יין חשמלי

החל מ - 36.75 
החל מ - 4.45 
החל מ - 3.10 
החל מ - 6.25 
החל מ - 3.95 
החל מ - 5.75 
החל מ - 16.01 

אביזרים ליין ואלכוהול

פותחן יין מקצועי, ידית עץ – טאו

החל מ - 6.95 

אביזרים ליין ואלכוהול

מארז מעץ עם אביזרים ליין – פרזידנט

החל מ - 41.18 

פותחנים ממותגים

פותחנים הם כלי שחשוב שיהיה בכל מטבח, וגם בחלק מערכה של יציאה לפיקניקים וטיולים. הם חשובים למגוון די רחב של משימות פתיחה: פתיחת בקבוקים, קופסאות שימורים ואריזות שונות.

ישנם סוגים שונים של פותחנים, בגדלים וצבעים שונים, אולם כולם יכולים להיות פותחנים ממותגים – כאלו שלא רק עושים את העבודה לה נועדו ביעילות, אלא גם ככלי פרסומי-שיווקי עבור העסק שלך, הנותן לו חשיפה ממוקדת ולפעמים גם רחבה, באירועים רבי משתתפים ועל שולחן הארוחה המשפחתית או הפיקניק.

לכן העובדים והלקוחות שלכם ישמחו לקבל כמתנה מכם פותחנים ממותגים, בהם ישתמשו במגוון של אירועים והזדמנויות. אם באירועים עסקינן, חשוב לציין כי פותחנים ממותגים יכולים לשמש גם כמתנה לעובדים ולקוחות באירועי חברה, כנסים ותערוכות – תלוי כמובן במסר השיווקי שתרצו להעביר.

למה להעניק פותחנים ממותגים לעובדים ולקוחות? זוהי בעיקר מתנה שימושית מאוד, ואיכותית – היכולה לפעמים לשדר יוקרה, ובפעמים אחרות לשדר ערכים של יעילות ושימושיות. עם פותחנים ממותגים, תוכלו לזהות את ערכי המותג שלכם עם ערכי המוצר האיכותי שעליהם הלוגו שלכם מוטבע.

מה היתרונות של פותחנים ממותגים?

פותחנים ממותגים הם מתנה שימושית ויעילה, שכל אדם מבין העובדים והלקוחות שלך ישמח לקבל. אבל מה היתרונות של פותחנים ממותגים, כמתנה וככלי שיווקי?

כמתנה, פותחנים ממותגים הינם כלי ממוקד, ולפעמים גם רב תכליתי, שנועד לפתוח סוגים שונים של אריזות וקופסאות, לרבות בקבוקים וקופסאות שימורים למשל. סוג ספציפי ומאוד פופולארי של פותחנים ממותגים מגיע מתחום היין – פותחנים לבקבוקי יין, שמאוד נדרשים בעת פתיחת בקבוק יין משובח באירוע משמח כלשהו.

עוד ניתן לומר שזוהי מתנה שימושית מצד אחד, ופרקטית מצד שני – כלומר, קל לשאת אותה ממקום למקום, נוח מאוד לאחוז אותה והשימוש בה אינטואיטיבי ולא מצריך ידע או הכשרה מיוחדת. במילים אחרות, פותחנים ממותגים הם כלי שיכול לבוא לידי שימוש על ידי כל אחד ואחת.

ככלי שיווקי, פותחנים ממותגים הינם כלי פרסומי המביא לחשיפת המותג שלך בעיקר באירועים משמחים או משפחתיים – בעת ארוחה עם סועדים רבים, מסיבה גדולה ואירוע חשוב המצריך שימוש בפותחן לפתיחת אריזות מזון ומשקה לא שגרתיות.

בכך היתרונות של פותחנים ממותגים מבחינה שיווקית ברורים: לא רק שהמותג שלך מזוהה עם איכות המוצר עליו הלוגו שלך מוטבע, אלא כל ההקשר של השימוש השמח בו נקשר למותג שלך.

לכן, היתרונות של פותחנים ממותגים הינם ברורים הן כמתנה שימושית והן ככלי שיווקי מוצלח ואיכותי.

איך מתאימים את סוג הפותחן הממותג לאירוע?

פותחנים ממותגים שונים מתאימים לסוגי אירועים שונים, ומן הסתם גם לקהלי יעד שונים. אז איך מתאימים סוג של הפותחן הממותג לאירוע ספציפי?

ראשית בוחנים את התכלית של הפותחן הממותג: מה הוא מיועד לפתוח? אם למשל הוא מיועד לפתיחת בקבוקי יין, אזי הוא מתאים בעיקר לאירועים חגיגיים, אולי כחלק ממתנת חגים לעובדים וללקוחות פרימיום למשל…

אם מדובר בפותחן לפתיחת בקבוקי בירה, לעומת זאת, הוא מתאים יותר לאירועים חברתיים קלילים יותר, פחות רשמיים ופורמליים. קהל היעד של פותחנים ממותגים מסוג זה הינו לקוחות ועובדים מן השורה, אולי אפילו כמתנה בכנסים ואירועי חברה.

פותחנים ממותגים לפתיחת קופסאות שימורים מתאימים יותר לאירועי מזון, טיולים ופיקניקים. קהל היעד שלהם קבוצתי או משפחתי, מבין העובדים והלקוחות שלך.

שנית, תשאלו את עצמכם כיצד תרצו להעניק את הפותחנים הממותגים שלכם, כדי לברר איך להתאים אותם לסוג האירוע.

הכוונה בכך היא שעליכם להכריע האם למשל אתם מעניקים פותחנים ממותגים כחלק מערכה שלמה שמרכיבה את המתנה, או כמתנה בפני עצמה?

אם הפותחנים הממותגים שאתם מעניקים הם חלק מערכה יותר גדולה, צריך להתאים את תוכן הערכה לאירוע, ולא רק את הפותחן; אם הפותחן הוא המתנה עצמה, אז יש כמובן יותר משקל לסוג האירוע בגינו אתם מעניקים אותו.

איך בוחרים פותחנים ממותגים בהתאמה אישית?

באתר שלנו יש מגוון רחב של פותחנים ממותגים. אז איך בוחרים פותחנים ממותגים בהתאמה אישית?

ההתאמה האישית מאוד חשובה בעת הענקת מתנה לעובדים וללקוחות. ראשית, כדאי להכריע האם מדובר במתנה לעובדים או במתנה ללקוחות – שהם שני קהלי יעד שונים.

אם מדובר במתנה לעובדים, צריך להחליט האם מדובר במתנה אחידה לכל העובדים, או מתנה משתנה בין יחידות ומחלקות בחברה? יכול מאוד להיות שכדאי לעשות התאמה אישית של מסר שיווקי ואישי לפי זהות מקצועית של מקבלי המתנה בתוך החברה.

אם מדובר במתנה ללקוחות, לעומת זאת, יכול להיות שיש לך סוגים שונים של לקוחות – מחולקים לפי איזורי מגורים, סוגי לקוחות, גילאים וכדומה. כאן ניתן לבצע התאמה אישית של פותחנים ממותגים לפי המאפיינים של סוגי לקוחות שונים, כדי לתת להם חוויה אישית משתנה בעת קבלת המתנה.

גם כאן, משפיע הקשר הענקת הפותחנים הממותגים על ההתאמה האישית שלהם – סוג האירוע בגינו נותנים את המתנה האישית, האם הפותחן הממותג הינו חלק מחבילת אביזרים או מתנה בפני עצמה, וכד'. פותחן ממותג לכבוד יום הולדת של מקבל המתנה שונה בהתאמה האישית של המסר עליו מאשר פותחן ממותג המוענק כחלק ממארז שי לחגים.

מה המחירים של פותחנים ממותגים?

פותחנים ממותגים מגיעים בשלל גדלים, צבעים וצורות, המושפעים בין היתר מתכליתם ומהכלים אותם הם אמורים לפתוח.

זה כמובן משפיע על עלות ייצורם ועל מחירם כפי שהיצרן קובע אותו. על כך כמובן יש להוסיף את עלות ההתאמה האישית של המסר על פותחנים ממותגים – הטבעה, הדפסה, חריטה וכד' – לכל שיטת מיתוג יש כמובן עלות שונה.

צריך לומר גם משהו על ערך נתפס והשפעתו על המחירים של פותחנים ממותגים: ישנם פותחנים ממותגים שבאים מיצרנים שהם בעצמם מותג בתחומם. הם יכולים להיראות ולתפקד באופן זהה לפותחנים ממותגים אחרים, אבל בגלל מקור הייצור שלהם ואולי גם איכות הייצור שלהם, הם יותר יקרים.

לכן, התשובה הלא ספציפית לשאלה מה המחירים של פותחנים ממותגים היא שזה תלוי בגורמים שונים ומשתנים. אין תשובה אחת אחידה לכך. יש בדרך כלל טווח מחירים.

התשובה היא בעצם אצלך… מה התקציב שלך לרכישת פותחנים ממותגים כמתנה לעובדים והלקוחות שלך? את התקציב הזה יש לחלק למספר היחידות הנדרש, ומשם לקבל הצעת מחיר על מגוון של פותחנים ממותגים העומדים בטווח המחירים שלך.

הדפסה על פותחנים ממותגים

כאשר מדברים על פותחנים ממותגים, צריך לדבר גם על הדפסה על פותחנים ממותגים. איך מדפיסים את המיתוג על פותחנים? מה משפיע על שיטת המיתוג ועל העלות שלה?

פותחנים ממותגים עשויים מכל מיני סוגים של חומרים: מתכת, פלסטיק, אלומיניום – ושילובים שונים שלהם.

גם כאשר מדובר במתכות, יש סוגים שונים של מתכות מהם עושים פותחנים, המשפיעות על היכולת ועל הדרך להדפיס מסר גראפי עליהם.

ישנן שיטות מיתוג והדפסה שונות על פותחנים ממותגים: זו יכולה להיות הדפסה, בצבע אחד או בצבע מלא; זו יכולה להיות הטבעה של אלמנט גראפי; זו יכולה אפילו להיות חריטה על המתכת עצמה.

עוד משתנה שמשפיע על דרך ההדפסה על פותחנים ממותגים הינו גודל הפותחן המיועד להדפסה. מן הסתם, פותחן קטן משאיר שטח קטן יותר למיתוג והדפסה, לעומת פותחן גדול יותר ובעל שטח רחב יותר.

כל פותחן ממותג מושפע מהגודל ומהחומר שממנו הוא עשוי, בדרך לקביעת הדרך הנכונה להדפסה עליו ולמחירה.

כמו כל מוצר באתר שלנו, מחיר הדפסה על פותחנים ממותגים נכלל בהצעת המחיר שתקבלו על כל פותחן ממותג בו תתעניינו.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם