מתנות לכנסים

מציג 1–60 מתוך 199 תוצאות

מתנות לכנסים, תערוכות, ועידות ואירועים עסקיים ופרטים. מתנות ממותגות לכנסים, מתנות עם לוגו, מתנות קטנות לכנסים, מוצרי פרסום וקידום מכירות לכנסים לקידום עסקים. מגוון גדול של מוצרים לבחירתכם בהתאמה ועיצוב אישי עם שם המותג, לוגו או הסלוגן שלכם.

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

מעמד מתקפל לסמארטפון

החל מ - 6.93 
החל מ - 4.74 
החל מ - 4.14 
החל מ - 7.74 
החל מ - 12.66 

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

מעמד להטענת טלפון נייד – סוקט

החל מ - 7.92 

מתנות בצבעי עץ

סרגל עץ בעיצוב אישי

החל מ - 7.74 

עטים ממותגים

קליפס 360 לעט – ספין

החל מ - 4.74 

שעונים ממותגים

שעון שולחני צורני

החל מ - 18.68 

טישו ממותג

טישו כיס ממותג

החל מ - 2.97 

פותחנים ממותגים

פותחן מלצרים ממותג

החל מ - 4.75 

מתנות לקיץ לעובדים

מניפה ממותגת – נפנף

החל מ - 4.35 

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

מעמד שולחני לסמארטפון בעיצוב לוגו חברה

החל מ - 11.13 

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

מעמד שולחני ממותג לסמארטפון עם מראה

החל מ - 13.93 

משטחים ומקלדות למחשב

משטח ממותג לעכבר – רסט

החל מ - 13.23 

משטחים ומקלדות למחשב

פד לעכבר עם כרית ג'ל ארגונומית

החל מ - 13.23 
החל מ - 11.93 
החל מ - 5.23 

מחזיקי מפתחות ממותגים

מחזיק מפתחות בעיצוב אישי – קיצ'יין

החל מ - 6.93 
החל מ - 5.45 
החל מ - 5.25 
החל מ - 3.32 

מתנות למשרד ולמנהל

חמסה שקופה ממותגת

החל מ - 30.00 

משחקי מנהלים וחשיבה

פאזל XYZ במיתוג אישי

16.90 

משחקי מנהלים וחשיבה

טנגרם ממותג

36.90 

משחקי מנהלים וחשיבה

משחק איקס עיגול ממותג

0.00 

משחקי מנהלים וחשיבה

פאזל קוביה במיתוג אישי

החל מ - 11.32 

מגבות ספורט ממותגות

מגבת ספורט – באדן

החל מ - 20.94 

מסגרות לתמונות ולוחות שעם

מסגרת תמונה ממותגת – אינסטגרם

0.00 

מעמדים לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים

פוף מפנק לסמארטפון – סמארטפוף

החל מ - 9.68 
החל מ - 20.93 

מטבעות שוקולד ממותגות

מטבעות שוקולד ממותגים – הטבעה

0.00 
החל מ - 6.68 

מכשירי עיסוי ידניים

מכשיר עיסוי רולר ידני – רויאל

החל מ - 10.99 

כוסות זכוכית ממותגות

כוס צ'ייסר ממותגת – צ'ירס

החל מ - 4.81 
החל מ - 0.00 
החל מ - 0.00 
החל מ - 0.00 
החל מ - 3.32 

מתנות לכנסים

מתנות לכנסים הן אחת הדרכים הטובות ביותר לתת לבאי הכנסים אמצעי שימושי שבו מצד אחד הם ימצאו ערך או תועלת, ומצד שני יזכרו את המותג שלך ואת המוצר שלך. בדרך כלל, מתנות לכנסים תהיינה מתנות ממותגות עם הלוגו או המסר השיווקי שלך עליהן, באופן בולט, כך שהמשתמש לא יוכל להחמיץ את זהות הנותן של המתנה.

על מנת להעניק מתנות לכנסים איכותיות, צריך להשקיע מחשבה בסוג המתנה ובאיכותה, כמובן בהתחשב גם בתקציב שלך עבור מתנות לכנסים.

על מתנות לכנסים להיות בהתאמה עם אופי וערכי החברה והמוצר שלך. כמו כן, רצוי שמתנות לכנסים תהיינה בעלת ערך בעיני המקבל אותן, ובעל פונקציות שימושיות עבורו. הערך יכול לסייע למשתמש בכנס עצמו, או, טוב יותר – במשך זמן משמעותי אחריו.

ככל שהערך הנתפס ומידת השימושיות של מתנות לכנסים עולה, כך האפקטיביות שלהן מבחינה פרסומית ושיווקית גדלה, והמשתמשים בהן יזכרו את המותג והחברה שלך; מצד שני, ככל שהערך של מתנות לכנסים עולה, כך בדרך כלל גם יעלה המחיר שלהם לכל יחידה.

לכן כדאי לאזן בין חישובי התקציב הפנוי לרכישת מתנות לכנסים, לבין הערך והשימושיות הרצויים של כל מתנה, אשר צריכה להתאים באופי גם למסר השיווקי או למוצרי החברה שלך.

איזה סוג מתנות מומלצות לכנסים?

כשאתם מתכוננים לכנס מקצועי או חברתי, או לתערוכה כלשהי, חלק מהשיווק שלכם בכנס יהיה באמצעות מתנות לכנסים. נשאלת השאלה, איזה סוג מתנות מומלצות לכנסים?

התשובה לכך טמונה כמובן באופי הכנס, ולא פחות חשוב מכך – באופי המוצרים והחברה שלך. במילים אחרות, איזה מסר תרצו להעביר באמצעות מתנה לכנס?

בדרך כלל האיכות של מתנות לכנסים נמדדת בשני פרמטרים: הערך שלהן בעיני המקבל אותן, ומידת השימושיות בהן. ככל שערכים אלו עולים, כך יש סיכוי גבוה יותר שהמשתמש המקבל אותן יחזיק בהן לזמן רב ויהיה חשוף למיתוג שלך לאורך זמן רב יותר.

כך למשל כל סוגי הגאדג'טים האלקטרוניים למיניהם – דיסק און קי, אוזניות סלולריות, אביזרי סלולר באופן כללי – מאוד פופולאריים כמתנה לכנס, בהיותם בעל ערך נתפס גבוה ושימושיות גבוהה.

אם הכנס בנוי סביב נושא מקצועי כלשהו – למשל, בישול ומטבח – יכול להיות שמתנות לכנסים כאלו צריכות להיות קשורות בנושא הכנס עצמו, כגון כלי מטבח שונים וכד'.

סוגי מתנות מומלצות לכנסים נוספים, שמאוד נפוצים, הינן מתנות המבוססות על הנגשת הכנס והקלת השהות בו. אם הכנס צפוי להיות ארוך, עם הרצאות רבות וארוכות, יכול להיות שמתנות לכנסים המקילות על השהייה בו – מאוורר נייד, כרית ישיבה נוחה וכד' – עם המיתוג שלך כמובן, יגבירו את הערך הנתפס והשימושיות הגבוהה של מתנה לכנס הניתנת בהן.

חשוב כמובן גם להתחשב בתקציב שלך, ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ורלוונטיות בנושא.

איך להתאים את המתנה לכנס?

כנסים רבים בעולם העסקי בנויים סביב נושא או נושאים ספציפיים. בהתאמה, כל התכנים של אותם כנסים נבנים סביב אותו נושא.

לכן, בשאלה איך להתאים את המתנה לכנס, צריך לברר היטב קודם לכן מהו הנושא המרכזי ומהו התוכן המרכזי של אותו כנס – ומשם לגזור את התאמת המתנה לכנס אל תכני הכנס עצמו.

מצד שני, מתנה לכנס צריכה להתאים גם לסל המוצרים, ערכי החברה והמיתוג שלך, לא פחות מאשר לתכני הכנס עצמו.

שיקול שלישי שחשוב להביא בחשבון הוא כמובן התקציב שלך לרכישת מתנות לכנסים, או לכנס ספציפי שעל הפרק.

אחרי שקלול כל הפרמטרים האלו, תוכלו להתאים מתנה לכנס שתואמת את אופי הכנס ותכניו, את המותג ואת האופי של החברה שלך וכמובן גם את התקציב שלך.

דרך אחרת לגשת לשאלה איך להתאים את המתנה לכנס עצמו, היא לתת מתנה שתעזור לבאי הכנס בכללותו: אביזרים המקילים על השהות בכנס (כיסאות מתקפלים? כריות ישיבה?), מפה ממותגת של מתחם הכנס, וכד'.

במקרה כזה, המתנה מתכתבת יותר עם החוויה של באי הכנס, ופחות עם אופי המוצרים של החברה שלך.

קחו בחשבון כי ככל שהשימוש במתנות לכנסים הינו ארוך טווח יותר, מעבר לזמן והמקום של הכנס עצמו, כך ההשקעה במתנה לכנס תהיה משתלמת יותר מבחינת חשיפה מתמשכת למותג שלך באמצעותה.

מה העלות של מתנות לכנסים?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לקביעת מתנות לכנסים הינו התקציב הכרוך ברכישתן. נשאלת השאלה, כמובן, היא מה העלות של מתנות לכנסים?

העלות של מתנות לכנסים נקבעת על ידי שני פרמטרים עיקריים: העלות של כל יחידה, והכמות הנדרשת על ידך לקראת הכנס. שני הפרמטרים הללו משפיעים אחד על השני: ככל שרוכשים כמות גדולה יותר, כך העלות פר יחידה בדרך כלל יורדת, לפעמים במידה משמעותית.

העלות של כל יחידה נקבעת כמובן לפי אופי המתנה, המפרט שלה וכמובן הערך הנתפס של המתנה גם משפיעה על עלות כל יחידה. כף למשל, מתנות מתחום הגאדג'טים האלקטרוניים והסלולר הינם יקרים יותר גם משום עלותם האובייקטיבית הגבוהה יחסית, וגם בגלל הערך הנתפס הגבוה שלהם.

יש גם סוגים של מתנות לכנסים עם ערך גבוה שאינם מתחום האלקטרוניקה והסלולר, למשל – ציוד מקצועי מסויים, כמו כלי אפייה ובישול לדוגמא, בכנס של קולינריה.

לעומת זאת, יש ענפים שלמים של מתנות לכנסים הנופלים בקטגוריה של גימיקים זולים יחסית, אשר עדיין יכולים להיות שימושיים בעיני מי שמקבל אותם: כלי כתיבה, פנקסים, מחזיק מפתחות, מכשירים פשוטים ועוד.

לכן, למעשה, העלות של מתנות לכנסים נגזרת מאיכות ומהות המתנות, שקובעות את העלות של כל יחידה, המשפיעה על העלות של הכמות הנדרשת על ידך לקראת הכנסים.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם