ממתקים ממותגים


ממתקים ממותגים הם ממתקים עם הטבעת הלוגו על גבי הממתק עצמו – זה יכול להיות שוקולד, סוכריה או נשיקה ממותגת, או שאולי הטמעת הלוגו תהיה דווקא על גבי האריזה.

ממתקים ממותגים הפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות והם ניתנים לחלוקה במשרד החברה, בכנסים ובאירועים עסקיים והם תמיד משאירים טעם טוב מבית העסק (בהנחה ואנחנו מדבר על ממתקים איכותיים וטובים).

ממתקים שעושים טוב לעסק

אנחנו בלוגו גיפט מספקים ממתקים ממותגים כבר שנים רבות עם שיתוף פעולה עם חברות הממתקים והשוקולדים הטובים בישראל וזאת במטרה להקנות ללקוחות ולעובדים שלכם את הטעם הטוב ביותר שהם יכולים מהעסק שלכם.

איך לבחור ממתק ממותג לעסק?

שבוחרים ממתקים ממותגים לעסק צריך ללכת קודם כל על האיכות. עדיף לבחור במוצר זול יותר במהות שלו, אשר יגיע באיכות טובה מאשר מוצר יקר אשר מגיע באיכות נמוכה בגלל שהחלטנו להתפשר על המחיר.

בנוסף, יש ללכת על פי המלצות. הרבה מאוד המלצות רצות באינטרנט על חברות המספקות ממתקים ממותגים. יש לבדוק את ההמלצות הללו לעומק ולבחור את החברה בעלת ההמלצות הטובות ביותר. במידה ויש לכם חברים או מכרים שרכשו ממתקים ממותגים מחברה מסויימת מומלץ להתייעץ איתם.

כמה עולים ממתקים ממותגים?

טוב, מדובר בשאלה כללית מדי, וישנם מספר גורמים המשפיעים על המחיר של הממתקים הממותגים

סוג הממתק

כמו שגם בסופר שאתם עושים קניות לבית, ישנם ממתקים יקרים יותר וישנם פחות – זה נובע בעיקר ממותג הממתק או השוקולד ומהאיכות שלו.

כמות ההזמנה

בשונה מהסופר, ככל שתזמינו כמות גדולה יותר של ממתקים ממותגים תוכלו לקבל מחיר טוב יותר ולכן חשוב מאוד לדעת כמה ממתקים יש להזמין. ההמלצה היא כזאת – במידה וההזמנה נעשת עבור כנס לצורך הדוגמה ובכנס יהיו 500 אנשים מומלץ להזמין לפי 2.5 ממתקים פר אדם. כלומר, בדומה זו יש להזמין 1250 ממתקים ממותגים לכנס וזאת על מנת שלא יחסר.

לסיכום

ממתקים ממותגים הם גימיק שיווקי מגניב שכדאי מאוד לשלב בכנס או באירוע שלכם ואפילו במשרד.

המחיר שלו יחסית זול ביחס למוצרי פרסום אחרים והוא משרת את העסק בצורה מעולה.

יש להטמיע את לוגו העסק על השוקולד ובמידה ויש מקום גם את פרטי ההתקשרות וכתובת אתר האינטרנט.

בהצלחה 🙂

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם