מחצלות ממותגות

מציג את כל 11 התוצאות

מחצלות ממותגות

מחצלת חוף זוגית

החל מ - 32.68 

מחצלות ממותגות

מחצלת חוף אישית

החל מ - 17.93 
החל מ - 14.63 

מחצלות ממותגות

מחצלת פיקניק זוגית

החל מ - 32.68 
החל מ - 37.73 

מחצלות ממותגות

מחצלת חוף עם משענת

החל מ - 40.43 
החל מ - 35.18 

מחצלות ממותגות

מחצלת דוחה חול – פלאז'

החל מ - 29.18 

מחצלות ממותגות

מחצלות הינן אמצעי מאוד שימושי במגוון רחב של סיטואציות מאוד מוכרות בישראל: בפיקניקים, טיולים, אירועים בשטח, בילוי בחוף הים או בבריכה, שהייה בגינה ועוד.

מחצלות מאפשרות לכל אחד לשבת בנוחות על הקרקע, בלי להתלכלך או להיות במגע עם הקרקע החמה או הנוקשה, תוך הימנעות מישיבה ישירה על אבנים קשות או מכשולים אחרים המצויים על הקרקע.

לכן אין פלא כי מחצלות מאוד נפוצות ונמצאות בהרבה מאוד בתים, או אפילו מכוניות, כשהן מוכנות להישלף בכל רגע על מנת להיפרס בשטח ולשרת את מטרתן – ישיבה נוחה על הקרקע בכל מצב כמעט.

מחצלות, מעצם טבען, הינן בעלות שטח גדול. בין אם הן עשויות במבוק או בד, ניתן כיום להטביע או להדפיס עליהן מיתוג בולט הכולל לוגו ומסר שיווקי, לפעמים אפילו בצבע מלא.

מחצלות ממותגות יכולות לשרת היטב את מטרות הפרסום והמיתוג שלך, היות שהן בדרך כלל נפרסות באירועים ומקומות הומי אדם, מה שחושף את המסר השיווקי המוטבע עליהן לעיני אנשים רבים.

מחצלות ממותגות איכותיות תהיינה בשימוש להרבה מאוד שנים, מה שמבטיח כי החשיפה הזו תהיה מגוונת, ארוכת טווח ומרובת עיניים…

אין ספק כי השקעה במחצלות ממותגות כמתנה לעובדים ולקוחות הינה השקעה לטווח ארוך בהפצת המסר השיווקי שלך, ובחשיפתו לעיני רבים לאורך זמן רב.

מה היתרון של מחצלות ממותגות?

מחצלות ממותגות הינן כלי פרסומי נהדר, ראשון במעלה.

כיוון שמחצלות, מעצם טבען והגדרתן, באות לידי שימוש באירועים רבי משתתפים – אירועי משפחה, פיקניקים, טיולים, אירועי חברה, כנסים, חוף הים והבריכה ועוד – הן מועדות לחשיפה גדולה לעיני אנשים רבים.

כאן בדיוק מצוי היתרון השיווקי בשימוש במחצלות ממותגות: מצד אחד, מדובר בכלי מאוד שימושי ונפוץ, שכולם מכירים ואוהבים; מצד שני, על פני השטח הגדול שלהן ניתן להטביע מסר שיווקי ולוגו, לעיתים בצבע מלא, אשר ייראה לעיני רבים.

כאן חשוב לתכנן היטב את המסר שיהיה על מחצלות ממותגות עם המיתוג שלך עליהן: חשוב לתכנן את ההיבט הגראפי, כך שיתפוס את העין של כל מי שמביט במחצלת הממותגת שלך; חשוב גם שהמסר יהיה ברור וקצר, כך שייקלט מהר במוחם של אלו המביטים בו.

לכן נדרשת חשיבה מקורית בעת המיתוג של מחצלות ממותגות. ייתכן כי המסר צריך להתכתב עם אופי השימוש במחצלות, שבמהותן הן אמצעי לישיבה או שכיבה על הקרקע. כך למשל, אם העסק שלך עוסק במוצרי שתייה למשל, אפשר לשים תמונה של המשקה אותו העסק מייצר, ולכתוב לצד הלוגו – "שכב בנוח, עם כוס משקה X"…

יתרון נוסף בשימוש במחצלות ממותגות הינו השימוש ארוך השנים בהן, והחשיפה המגוונת שהן מייצרות. בהיותן ניידות מאוד, מחצלות ממותגות יכולות "לנדוד" בין אירוע לאירוע, ולהיחשף לקהלים רבים, גדולים ומגוונים. בכך החשיפה גדלה, משתנה ומתגוונת מאירוע לאירוע.

בהתחשב בעלות ההפקה הזולה יחסית של מחצלות ממותגות, אין ספק כי זוהי השקעה שיווקית מעולה שמייצרת חשיפה לאורך שנים מול קהלים רבים ומגוונים.

הדפסה איכותית על מחצלות ממותגות

מחצלות ממותגות, על מנת שיהיו אפקטיביות לאורך שנים מבחינה פרסומית, צריכות להיות עם הדפסה איכותית במיוחד.

איכות ההדפסה על מחצלות ממותגות נמדדת בשני פרמטרים: ראשית, באיכות הגראפית של ההדפסה וכמה היא ברורה ובהירה לכל מי שמביט במחצלת הממותגת; שנית, במידת העמידות של ההדפסה לאורך שנים, לרבות עמידות ללכלוך מצד אחד וכביסה או ניקוי מצד שני.

על איכות ההדפסה על גבי מחצלות ממותגות חשוב לומר כי כיום ישנן טכניקות הדפסה מדהימות, המאפשרות הדפסה בצבע מלא ועמוק, בעל גוונים חיים ובולטים במיוחד, על גבי מחצלות מכל הצורות, הצבעים והגדלים.

כמובן שהקובץ הגראפי אותו תרצו להטביע על מחצלות ממותגות חייב להיות איכותי מלכתחילה, כדי להשיג את התוצאה הרצויה והאיכותית הדרושה להצגת המותג שלכם בדרך הטובה ביותר לעיני כל מי שישתמש במחצלת וסביבתו הקרובה…

העמידות של ההדפסה תלויה בשני גורמים: ראשית, האיכות של המחצלת עצמה, ועמידותה בפני לכלוך מצד אחד וניקוי מתמשך מצד שני. ככל שהחומר ממנו עשויה המחצלת עצמה יותר עמיד, כך גם ההדפסה עליו תהיה יותר עמידה. שנית, איכות ההדפסה עצמה, לרבות תהליך הייבוש של הצבע המוטבע בתהליך ההדפסה על המחצלת.

האינטרס שלכם הוא כמובן שההדפסה על מחצלות ממותגות תהיה כמה שיותר איכותית. לכן חשוב לדרוש כי גם המחצלת עצמה וגם ההדפסה עליה תהיינה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית!

סוגי מחצלות ממותגות באתר שלנו

באתר שלנו תוכלו למצוא כל מיני סוגים של מחצלות ממותגות, בגדלים, בצבעים ובצורות שונות.

ניתן למצוא מחצלות ממותגות המותאמות לבילוי בחוף הים, העשויות חומרים הדוחים חול ולכלוך טיפוסי, ועמידות גם בפני רטיבות האופיינית לישיבה עליהן עם בגד ים רטוב.

ניתן למצא באתר מחצלות ממותגות לפיקניקים וטיולים, מחומרים קשיחים יותר, המיועדים לשימוש בשטח קשה או רווי אבנים – להבדיל מהחול הרך של חוף הים.

ניתן גם למצוא מחצלות ממותגות לאירועים, המיועדות לפיזור בשטח בעת אירועים מרובי משתתפים, למשל באירועי חברה, כנסים ותערוכות.

בנוסף, מחצלות ממותגות באתר שלנו ניתן גם למצוא לפי צורות שונות: ישנן מחצלות ממותגות עגולות, מרובעות, מלבניות וכן בצורות שונות, ואפילו בהזמנה אישית על פי צורך מסויים.

עוד חלוקה לסוגי מחצלות ממותגות באתרנו הינה חלוקה לפי סוגי הדפסה אפשריים על גביהן. ישנן מחצלות ממותגות עליהן ניתן להדפיס בצבע מלא, וישנן כאלו היכולות להיות עם הדפסה בצבע אחד בלבד.

לבסוף, ניתן לסווג מחצלות ממותגות באתר גם לפי סוג החומר מהן הן עשויות – בד, במבוק או כל חומר אחר.

מחצלות ממותגות לאירועים

אירועים, במיוחד אירועים המוניים, הם מקום מעולה לפריסת מחצלות ממותגות. בין אם מדובר באירועים משפחתיים גדולים, או אירועי חברה, כנסים ותערוכות – באי האירוע ישמחו למקומות מנוחה ושיחה, בהם יוכלו לשבת או לשכב על הקרקע וליהנות מהאווירה באירוע.

לכן מחצלות ממותגות לאירועים הינן דבר מאוד נפוץ בישראל. מכיוון שאירועים המוניים רבים נערכים בשטח הפתוח, או אפילו על חוף הים, מחצלות ממותגות לאירועים מעין אלו הן אידאליות על מנת ליצור פינות הירגעות ומנוחה לאורחים.

מומלץ שמחצלות ממותגות לאירועים יכילו לא רק מסר שיווקי טהור, אלא מסר המתאים לסוג האירוע ולמסרים הנלווים לאופי האירוע. במילים אחרות, כדאי לתכנן את תוכן המיתוג של מחצלות ממותגות לאירועים לפי אופי ומסר האירוע עצמו, כך שיחזקו את המסר המרכזי של האירוע.

בכך התכנון והביצוע של מחצלות ממותגות לאירוע יהיה חלק בלתי נפרד מתכנון האירוע כולו, ויתרמו מאוד להצלחתו בעיני המארגנים והאורחים.

איך תזהו מחצלות ממותגות איכותיות?

האיכות של מחצלות ממותגות נחלק הן לסוג החומר ממנו עשויה המחצלת, והן לאיכות ההדפסה עליה.

בעת הזמנת מחצלות ממותגות איכותיות, מומלץ להתעניין בסוגי החומרים מהם עשויות אותן מחצלות, ולקבל הצעות מחיר שונות לפי מספר אופציות של חומרי גלם. כל חומר הינו באיכות ועמידות משתנים, כך שגם המחירים ישתנו. לפי סולם המחירים שתקבלו, תוכלו להכריע בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ובכפוף לשיקולי האיכות הרצויה לכם.

לא פחות חשוב מכך הינה סוגיית איכות ההדפסה. הדפסה לא איכותית של המיתוג על גבי המחצלות תביא לכך שהמסר והגרפיקה כולה ידהו מהר מדי, והמיתוג על אותן מחצלות ממותגות יפסיק להיות אפקטיבי.

לכן חשוב מאוד להתעניין בתהליך ההדפסה על גבי המחצלות הממותגות הרצויות, ולהזמין את המחצלות עם תהליך ההדפסה האיכותי ביותר האפשרי ביחס לתקציב העומד לרשותכם.

מחיר מחצלות ממותגות

3 פרמטרים משפיעים באופן מכריע על מחיר מחצלות ממותגות: גודל וצורת המחצלת, חומר הגלם ממנו המחצלת עשויה, ותהליך ההדפסה עליה.

הגודל והצורה משפיעים מאוד על המחיר של מחצלות ממותגות. ככל שהמחצלת גדולה יותר, וככל שהצורה ייחודית יותר ולא סטנדרטית, כך מחיר המחצלת יעלה בהתאם לעלויות ההפקה והייצור של מחצלת ממותגת ספציפית.

לא פחות מכך, חומרי הגלם משפיעים מאוד גם כן על המחיר של מחצלות ממותגות. ככל שחומר הגלם יקר יותר, ככל שעיבודו ארוך ומסובך יותר, וכן ככל שחיתוכו לצורה הרצויה של המחצלת הרצויה סבוך יותר – כך המחיר של אותה מחצלת יעלה בהתאם.

לבסוף, גם תהליך ההדפסה על מחצלות ממותגות משפיע על מחירן. באופן כללי ניתן לומר כי ככל שתהליך זה ארוך ומסובך יותר, כך המחיר של המחצלת יעלה. יש הבדל במחיר בין הדפסה בצבע מלא להדפסה בצבע אחד על גבי מחצלות ממותגות; יש הבדל במחיר בין הדפסה על מחצלת קטנה להדפסה על מחצלת גדולה יותר; יש הבדל במחיר בהדפסה על גבי סוגים שונים של חומרי גלם למחצלות ממותגות.

יחד עם כל זאת, חשוב לחזור ולציין כי השקעה במחצלות ממותגות הינה השקעה משתלמת במיוחד לפרסום ומיתוג – שכן מדובר בפרסומת נודדת לעסק שלך, החשופה בדרך כלל לאנשים רבים במקומות הומי אדם!

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם