מציג את כל 22 התוצאות

מחברות ממותגות עם לוגו לעסקים – מוצרי פרסום וקד"מ, לוגו גיפט. מבחר מחברות ממותגות בהתאמה אישית: מחברות ספירלה ממותגות, מחברות כריכה קשה או רכה עם לוגו, מחברות מהודרות, מחברות פשוטות, מחברות כיס ועוד. מבחר מחברות למיתוג אישי במגוון צבעים, גדלים וסוגים ובהתאמה לתקציב שלך.

11.90  - 15.90 
10.90  - 14.90 

מחברות פנקסים ומכתביות

נרתיק לכריכת מחברת – טרופז

11.50 

מחברות ממותגות

מחברת פנקס A6 – קסם

10.90 

מחברות ממותגות הן דרך מצוינת לקדם עסק, אירוע או מותג. ניתן להדפיס עליהן בקלות את הלוגו, הסלוגן או פרטי הקשר שלך, והן כלי שימושי ופרקטי שמקבלים רבים.

להלן כמה מהיתרונות של שימוש במחברות ממותגות:

  1. מודעות למותג שלכם – הן מעלות את המודעות למותג שלך בכל פעם שמישהו משתמש בהן.
  2. רושם חיובי – מחברות ממותגות יוצרות רושם חיובי על המותג שלך, מכיוון שהן נתפסות כמתנה מתחשבת ושימושית.
  3. גמישות – מחברת ממותגת יכולה להתאים למגוון רחב של אירועים ומטרות.
  4. יעילות – דרך חסכונית לקידום המותג. מדובר במוצר זול להדפסה עם עמידות מאוד גבוהה.

רעיונות לשימוש במחברות ממותגות:

  • תן אותן כמתנות לעובדים. זו דרך מצוינת להראות למיעוט שלך שאתה מעריך אותם. ניתן להתאים אישית את המחברות עם שם העובד או צוות, או שניתן להדפיס עליהן מסר מיוחד.
  • השתמש בהן כפריסים שיווקיים. אתה יכול לחלק את המחברות שלך בירידים מסחריים, אירועים או דרך הדואר. זו דרך מצוינת להפיץ את המילה על העסק שלך ולגרום לאנשים לזכור אותך.
  • השתמש בהן כפריטי קידום מכירות. אתה יכול להציע את המחברות שלך בחינם עם רכישה או להשתמש בהן כממריץ רכישה. זו דרך מצוינת לעודד אנשים לבצע רכישות.
  • תן אותן לתלמידים. זו דרך מצוינת לתמוך בבתי ספר ובקהילות מקומיות. אתה יכול לתרום מחברות לבית ספר מקומי או לתת אותן לתלמידים נזקקים.
  • השתמש בהן באירועים מיוחדים. אתה יכול להדפיס מחברות מיוחדות לאירועים כמו חגים, השקות מוצרים או ימי נישואין לחברות. זו דרך מצוינת לחגוג את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח יותר עבור האורחים שלך.

לא משנה איך תחליט להשתמש בהן, מחברות ממותגות הן דרך מצוינת לקדם את העסק שלך וליצור רושם חיובי בקרב לקוחות, עובדים וקהילה שלך.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button דילוג לתוכן