מגבות חוף ממותגות

מציג את כל 10 התוצאות

מגבת חוף ממותגת – מגבות חוף עם לוגו, הדפסה צבעונית על מגבות חוף לכל מטרה. מגבות חוף במיתוג אישי לעסקים, חברות ארוגנים ועדים ואירועים עסקיים או פרטיים כמו מסיבת רווקות, אירועי קיץ וחוף. מגוון גדול של מגבות חוף ממותגות לבחירה: מגבת חוף עגולה, מגבת חוף עם תיק מגבת חוף מסננת חול ועוד.

מגבות חוף ממותגות

מגבת חוף עגולה בתיק נשיאה

החל מ - 32.83 
החל מ - 32.83 

מגבות חוף ממותגות

מגבת חוף עגולה

החל מ - 32.83 

מגבות חוף ממותגות

מגבת חוף – דור

החל מ - 17.93 
החל מ - 11.18 

מגבות חוף ממותגות

קליפס למגבת חוף – 4 יחידות

החל מ - 14.70 

מגבות חוף ממותגות

מגבת חוף מכותנה – צדף

החל מ - 21.68 

מגבות חוף ממותגות

מגבות חוף הינן חלק חשוב מהבילוי בכל חוף ים ובריכה. הן אפילו שימושיות מאוד בפיקניקים ובגינה, כאשר רוצים לשבת על האדמה החמה בתקופת הקיץ הלוהט של ישראל.

למה מגבות חוף כל כך חשובות?

התשובה המפתיעה היא שהן פחות חשובות עבור ניגוב וייבוש מים מהגוף, למרות שהן יכולות לשמש גם עבור הפעולה הזו.

מגבות חוף הינן חלק מהציוד של בילוי בחוף ובטבע בכלל, משום שהן משמשות בדרך כלל להפרדה בין הגוף לבין החול החם, בין אם לשיזוף או סתם לישיבה על החול.

המגבות הללו בדרך כלל דקות יותר, אבל העובי הדק שלהן לא פוגע בהפרדה בין הקרקע החמה לבין הגוף, כך שניתן ליהנות מחום הקרקע מבלי להישרף בגלל החום הגבוה שלה.

ואם יש כבר מגבות חוף יפות ומעוצבות, למה לא למתג אותן עם הלוגו והמסר השיווקי שלך, לקבלת חשיפה במקומות הומי אדם כמו חופים, בריכות ושמורות טבע?

מגבות חוף ממותגות הוא שם המשחק במיתוג פרסומי במיוחד בעת הקיץ: את מה שבתי המלון הבינו לפני עשרות שנים, כעת מבינים העסקים מכל שאר הענפים – ניתן וצריך למתג מגבות חוף, על מנת לנצל את החשיפה המקסימלית שלהן במקומות בילוי קיציים ורטובים כמו חופים, בריכות ועוד.

מכיוון שמגבות חוף ממותגות מגיעות בכל מיני גדלים, צבעים וצורות – תוכלו כמובן להתאים את הזמנתן על ידכם בהתאם לכמות ולתקציב הדרוש לכם, ממש כאן באתר!

מה היתרונות של מגבות חוף ממותגות?

מגבות חוף ממותגות, מעבר לשימושיות הרגילה שלהן לניגוב הגוף ולפריסה על החול החם, הן גם הצהרה אופנתית.

מגבות חוף ממותגות הפכו בשנים האחרונות לזירת עיצוב מרהיבה, בה כל מגבת חוף הפכה ליותר ויותר מיוחדת מבחינת העיצוב הגראפי עליה. ישנן מגבות חוף שאף זכו בפרסים על העיצוב המדהים שעליהן, או על המקוריות של העיצוב המוטבע עליהן.

אז נכון, היתרונות של מגבות חוף ממותגות נעוצים קודם כל בשימושיות הגבוהה שלהם: הן משמשות קודם כל להפרדה בין הקרקע החמה (החול) לבין הגוף, ובמקרה הצורך – גם לניגוב הגוף.

שנית, מבחינה עיצובית, יש בהן אמירה אופנתית ולפעמים גם חברתית. ראינו כבר בשנים האחרונות קמפיינים עם מסר חברתי או פוליטי שהיו בהם שימוש גם במגבות חוף ממותגות…

מבחינה פרסומית, היתרונות של מגבות חוף ממותגות הינו ברור כמו השמש החמה בחוף הים: עצם השימוש במגבות חוף במקומות הומי אדם, גם אם זה רק לתקופת הקיץ, מעניק למפרסם חשיפה רבה במקומות הומי אדם – ואם העיצוב שלהן הוא חכם, הוא גם תופס את העין ותשומת הלב של הרוחצים בים.

לכן, כדי לנצל את היתרונות של מגבות חוף ממותגות, כדאי לחשוב היטב איזה מסר שיווקי מתאים לאיזה עיצוב של מגבת, ומה יבלוט מספיק בחוף כדי להסב את תשומת לב הרוחצים אל המסר שלך?

כך תוכלו לנצל במלואם את היתרונות של מגבות חוף ממותגות, מבחינה שיווקית.

איך מתאימים את מגבת החוף הממותגת לסוג האירוע?

מגבות חוף ממותגות שונות מתאימות כמובן לסוגים שונים של אירועים או שימושים.

אחד הקריטריונים להתאמת מגבת החוף הממותגת לסוג האירוע הוא כמובן גודל המגבת. אם מדובר למשל במסיבת חוף של ילדים, נדרשות מגבת חוף ממותגת בגודל המתאים לילדים ונוער;

אם מדובר במסיבת רווקים על יאכטה, לעומת זאת, נדרשת מגבת חוף ממותגת בגודל המתאים לאנשים מבוגרים יותר.

הקריטריון השני להתאמת מגבת החוף הממותגת לסוג האירוע הוא כמובן העיצוב שלה והמסר שעליה.

כאן אפשר להיות יצירתיים: תכננו אתם לאילו סוגים של אירועים תרצו שמגבת החוף הממותגת שלכם תתאים, ובהתאם לכך תעצבו את המסר השיווקי הממותג שלכם עליה.

אם מגבת החוף הממותגת מיועדת למסיבות חוף, עצבו מסר שמתאים לאווירה של המסיבה… אם מדובר במגבת חוף ממותגת המיועדת לשכיבה על החול לצורך "תפיסת צבע", כלומר שיזוף, תוכלו לנסח מסר אחר לגמרי.

התאמת סוג המגבת הממותגת לסוג האירוע או השימוש המיועד לה, במיוחד מבחינה עיצובית ושיווקית, זוהי אמנות אשר אם מדייקים בה, קולעים בול לטעם של קהל היעד – ואתם מקבלים מיתוג ופרסום מדוייקים יותר.

איך מגבת חוף ממותגת עם לוגו מסייעת בשיווק העסק?

מגבות חוף ממותגות, כשמן כן הן – באות לידי שימוש בחופים, בריכות שחייה ואפילו שמורות טבע ופיקניקים, במיוחד כאלו אתרים הנמצאים ליד מקורות מים, המצויים בפיזור די גבוה בכל הארץ.

לכן די ברור כיצד מגבת חוף ממותגת מסייעת בשיווק העסק – היא מסייעת בהפצת המיתוג והפרסום של העסק במקומות הומי אדם, בעת שהמסר שעליה חשוף לא רק לעיני המשתמש הבודד ובני משפחתו, אלא פוטנציאלית לעיני כל הבאים למקומות בהם משתמשים במגבות חוף ממותגות.

כאן נכנס העיצוב של המגבת והמסר המוטבע עליה לפעולה: ככל שהעיצוב והמסר הזה יותר מיוחד, כך הוא יותר בולט ותופס את העין של העוברים והשבים במקום.

כמובן שכדאי להתאים את המסר השיווקי על מגבת החוף הממותגת לסוג השימוש המיועד או הרצוי, אשר למסיבות חוף רצוי להתאים מסר שונה מאשר למגבת חוף המיועדת לשיזוף על החוף.

בעת עיצוב מגבת החוף הממותגת, כדאי להביא בחשבון כי ניתן להדפיס עליה בצבע מלא בדרך כלל, אבל אלמנטים גראפיים מפורטים מדי עלולים "ללכת לאיבוד" בגלל אופי השימוש במגבות – כשהן על הגוף או נפרסות על הקרקע, חלקים ממנה מתקמטים או אפילו מוסתרים על ידי המשתמש.

לכן צריך לתת משקל מתאים ומיקום נכון ללוגו שלך, וגם לתכנן בצורה חכמה את מיקום ועיצוב המסר השיווקי שלך על המגבת.

תכנון ועיצוב חכם של מגבות חוף ממותגות יסייע רבות בבניית חשיפה מקסימלית למסר השיווקי שלך על גביהן.

איך מתאימים את מגבת החוף הממותגת לאופי המותג?

אם שאלנו קודם איך מתאימים את מגבת החוף הממותגת לסוג האירוע, כעת עולה השאלה ההפוכה כמעט: איך מתאימים את המגבת הממותגת לאופי המותג?

מגבות חוף ממותגות יכולות לשרת סוגים רבים ושונים של מותגים, כולל העסק שלך. ישנם גם סוגים של מותגים ומסרים שמגבת חוף ממותגות פחות יתאימו ככלי שיווקי עבורם.

חישבו על המותג שלכם, על הנושא שלו ועל הערכים שהוא מייצג. האם אופי המותג שלכם מתאים לשיווק בחופים, בריכות ואתרי טבע / פיקניקים?

אם כן, כיצד?

אם למשל אתם מוכרים מוצר שמתאים לציבור הרחב, ניתן להתאים מסר שיווקי וגראפי המושך את העין על מגבת החוף הממותגת. לעומת זאת, אם המוצר שלכם מיועד לקהל יעד צר וספציפי, יכול להיות שהכלי של מגבות חוף ממותגות פחות מתאים לכך – אלא אם קהל היעד הזה מועד להיות בחופים, בבריכות ובאתרי הפיקניקים.

בנוסף, צריך לחשוב כאמור על הערכים שהמותג שלכם מזוהה איתם. בחופים ובפיקניקים האווירה פחות רצינית ויותר קלילה – לכן מותג "רציני" באופיו יכול פחות להתאים לפרסום על מגבת. משרד עורכי דין, למשל, לא יפרסם עצמו על מגבת חוף ממותגת…

עוד שיקול שצריך לקחת בחשבון בעת התאמת מגבת החוף הממותגת למותג שלך הוא עיצוב המסר השיווקי לגודל המגבת. מסר שיווקי מפורט מדי מבחינה גראפית, על מגבת חוף יחסית קטנה, לא יתאים. בכלל, גרפיקות מסובכות מדי לא מתאימות למגבות חוף.

התאמת הפרסום על מגבות חוף ממותגות למותג שלך צריכה להתחשב באופי קהל היעד ובערכי המותג, כמו גם לתכונות הפיסיות והאיכותיות של המגבת המיועדת עצמה.

מה המחירים של מגבות חוף ממותגות?

מגבות חוף ממותגות מתומחרות לפי כמה פרמטרים: עלות הייצור ועלות הדפסת הגרפיקה עליהן.

עלות הייצור של מגבות חוף ממותגות נגזרת כמובן גם מהגודל שלהן, המשליך על כמות הבד הנדרשת לייצורן; סוג הבד ואיכותו, המשפיע על עלותו; וכמובן העיצוב או החיתוך שלהן, שמשפיע על אופן הייצור שלהן.

באופן כללי, ככל שהמגבת יותר גדולה, עשויה מבד יותר איכותי והעיצוב שלה יותר ייחודי, כך מחיר הייצור שלה עולה.

בנוסף, לפעמים לזהות היצרן ישנה השפעה על העלות של המגבת עצמה – כאשר יש יצרנים שהינם מותגים בעצמם, ולכן הם יקרים יותר בגלל שמם מאשר יצרנים מקבילים העשויים ליצור את אותה תוצרת בפחות כסף.

כאמור, גם לעיצוב הגראפי שעל מגבות החוף הממותגות יש השפעה על המחירים של מגבות חוף ממותגות: ישנן עלויות עיצוב, הדפסה והטבעה על המגבות הללו.

באופן כללי, ככל שהגרפיקה יותר מורכבת, יש בה יותר צבעים והכנתה יותר מסובכת – גם עלות ההדפסה על מגבות חוף ממותגות תעלה.

כמו כל מוצר באתר שלנו, אתם תוכלו לקבל הצעת מחיר מדוייקת על פי גול וצורת מגבות החוף הדרושות לכם, ובהתאם לגרפיקה שתספקו.

הדפסה על מגבות חוף

הדפסה על מגבות חוף מורכבת מכמה אלמנטים שצריך להתחשב בהם: ראשית, סוג הבד של מגבת החוף המיועדת להדפסה. כל סוג בד על מגבת חוף הינו שונה, ולכן טכניקות ההדפסה עליהן משתנה מסוג בד אחד למשנהו.

ככל שמגבת החוף דקה יותר, כך קל יותר להדפיס עליה. עם מגבות חוף עבות ומלאות "שיער" של מגבות, ההדפסה עליהן יותר מורכבת.

אלמנט נוסף הוא צבע הבסיס של מגבות החוף המיועדות להדפסה. ככל שמדובר במגבת חוף בצבע אחד, במיוחד אם הוא בהיר או ניטראלי כמו צבע לבן למשל, כך קל יותר להדפיס עליהן גרפיקות מורכבות בצבע מלא.

לעומת זאת, הדפסה על מגבות חוף שיש עליהן כבר עיצוב בכמה צבעים, מגבילה גם את הגודל וגם את מורכבות הגרפיקה אותה תרצו להדפיס על מגבת החוף. לכל הפחות, הגרפיקאי שלכם יצטרך להתאים את הגרפיקה לעיצוב הקיים של המגבת.

בעקיפין, גם סוג המסר שתרצו להעביר משפיע על הדפסה על מגבות חוף. אם המסר שלך תלוי מיקום על המגבת עצמה – כלומר, אלמנטים גראפיים שונים מתוכננים להיות במקומות ספציפיים על המגבת – זה משפיע כמובן על דרך ואופי ההדפסה על מגבות החוף המיועדות.

באופן טבעי, דרך ההדפסה על מגבות החוף הממותגות משפיעה גם על מחירן – לכן, כדאי להתייעץ איתנו באשר לסוג הגרפיקה שתרצו להדפיס על מגבות חוף ממותגות, כדי לקבל מושג על העלות הכרוכה בהדפסה על מגבת החוף הרצויה לכם.

Call Now Button

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם