חבילות שי לראש השנה

מציג 1–60 מתוך 64 תוצאות

חבילות שי לראש השנה 2020 במגוון תקציבים – מתנות לחג לעובדים / ללקוחות. ניתן לשלב במארזים גאדג'טים מדליקים בסמלי החג, בקבוקי יין, דבש, ממרחים מיוחדים, שוקולדים ועוד המון הפתעות.
מארזים לראש השנה אלו נארזים בעמותות תרומה לקהילה המעסיקות אנשים עם צרכים מיוחדים.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם מארזי שי לחג בהתאם לתקציב הדרוש – התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ מנציג מקצועי 03-6833633

חבילות שי לראש השנה

מארזי יין ממותגים לראש השנה

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – תה ודבש

0.00 

אביזרים ליין ואלכוהול

מארז יין מהודר לחגים – סאלוטי

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי – מתוק לו

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי איכותי לחגים – Ribbon

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי יין ושמן זית – אדמה

0.00 

אביזרים ליין ואלכוהול

מארז שי לחגים – גלאס

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – ארומה

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – בארל

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – בלאק

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – ברביקיו

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – דילייט

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – חביתוש

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – חלבה

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – חלום

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – טבע

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי לראש השנה – קראנצ'י

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי עם סט הגשה – גלוב

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי – מרקורי לבן

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי – קסיופאה שחור כסף

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי – שביט לבן

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי גלקסי שחור

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי ונוס זהב

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי מרקורי שחור

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי נגה לבן

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי סאן

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי סאן

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי סופרנובה

0.00 

חבילות שי לראש השנה

מארז שי קסיופאה שחור כסף

0.00 

חבילות שי לראש השנה - המתנה החשובה ביותר בשנה

ראש השנה הינו אחד החגים החשובים ביותר בשנה, שכן זהו חג של סיכומי שנה מצד אחד, ושל תוכניות חדשות לשנה הבאה עלינו לטובה, מצד שני.

מעסיקים משקיעים מחשבה רבה בהרכבת מתנה ראויה ואיכותית המבטאת מצד אחד את ההערכה שיש להם לעובדיהם, ומצד שני יש בה גם מתן מוטיבציה לשנה הנכנסת. המתנה צריכה בדרך כלל לבטא איכות, יוקרה והערכה בבת אחת, ועליה להדהד לאורך זמן בקרב העובדים, כמתנה איכותית שתיזכר לזמן רב על ידם.

חבילת שי ללקוחות - מתנה מושלמת לראש השנה

מתנה לראש השנה עבור הלקוחות, משדרת מסר אישי ומיוחד של סגירת השנה ופתיחת שנה חדשה, מסר שעובר ישירות ממך ללקוח. חבילת שי ללקוחות לראש השנה היא דרך אפקטיבית לשמור על קשר במיוחד אם מדובר בלקוחות פרימיום ועם לקוחות חוזרים וקבועים.

חבילות שי לראש השנה ומארזי שי לראש השנה עונים על כל הקריטריונים הללו: הם משדרים איכות ויוקרה, מערבים מספר חושים בו זמנית, וככל שאיכות מרכיבי חבילות השי לראש השנה עולה – כך גם יזכרו העובדים והלקוחות את המתנה הזו ליותר זמן, לפעמים עד לראש השנה הבאה, בציפייה לקבל מתנה באיכות ובטעם דומים.

מה כוללות חבילות השי לראש השנה?

חבילות שי לראש השנה כוללים בדרך כלל רכיבי שוקולד איכותי שונים, במגוון צבעים וטעמים; מארזי שי לראש השנה כוללים בדרך כלל גם מרכיבים נוספים, כגון יין ודבש, המסמלים את השנה החדשה ומאחלים שנה טובה ומתוקה למי שמקבלים אותם – וגם הופכים אותה לכזאת בעיניהם.

גם חבילות שי לראש השנה וגם מארזי שי לראש השנה עובדים על מספר חושים: ראשית, חוש הראייה והאסטתיקה – כאשר ככל שהאיכות עולה, כך גם הניראות הינה ברמה גבוהה יותר; שנית, חוש הטעם – דברי המתיקה והמשקה בתוכם משובחים בטעם, וגם בריח.

כאשר מצרפים גם ברכה, אם אפשר אישית, בכל חבילת שי ומארז שי לראש השנה – אז המתנה אינה רק חוויה חושית עבור מי שמקבל אותה, אלא גם חוויה מרגשת במיוחד.

איך בוחרים חבילות שי לראש השנה

הדבר הכי חשוב בבחירת חבילות שי לראש השנה, או מארזי שי לראש השנה, הוא המסר שרוצים להעביר: היקף וגודל החבילה משפיע על המסר ועל עוצמתו בעיני כל מי שיקבל את המתנה הטעימה הזו.

כשרוצים להעביר מסר של הערכה גדולה וגם ציפיות גדולות מן השנה החדשה שבפתח, מן הסתם רצוי לבחור חבילות ומארזי שי לראש השנה בהיקף גדול.

כאשר רוצים להעביר מסר צנוע יותר, ניתן לרכוש חבילות שי קטנות יותר.

הפרמטר השני בבחירת חבילות שי לראש השנה הוא כמובן התקציב לכך, ומספר החבילות הדרוש לך. ככל שחבילת השי או מארז השי לראש השנה גדולים יותר, כמובן שכל יחידה יקרה יותר.

מכיוון שבאתר שלנו יש מגוון רחב של חבילות שי לראש השנה ומארזי שי לראש השנה, תוכלו להתאים את סוג החבילה לגודל התקציב ולמספר החבילות הדרושות לכם.

נסו לקלוע לטעמם של כמה שיותר עובדים, ואז התאימו את טעמם לתקציב ולמספר החבילות הדרושות לכם – ובכך תעשו את הבחירה המתאימה ביותר של חבילות שי לראש השנה.

מה כוללת חבילת שי מפנקת לעובדים לראש השנה

חבילות שי לראש השנה כוללות מגוון רחב של שוקולדים, פרלינים ודברי מתיקה שונים. מארזי שי לראש השנה כוללים בדרך כלל בנוסף גם בקבוקי יין, עוגיות, דובשניות וכד'.

כמובן שלכל חבילת שי מפנקת לעובדים לראש השנה יש מפרט אחר, המצויין בפירוט של המוצר באתר. לפי המפרט והגודל המפורט בעמוד של המוצר, תוכלו לבחור חבילת שי מפנקת לעובדים לראש השנה על פי התקציב ומספר החבילות הדרושות לכם.

לאחר העיון במפרט, תוכלו להתלבט בין מספר חבילות, ואפילו לערוך משאל בין העובדים לגבי מספר אופציות עד לביצוע הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר של חבילות שי ומארזי שי לראש השנה.

מארזי שי מקוריים לראש השנה

כשמדובר בראש השנה, חשוב להשקיע במתנה לא רק כסף, אלא גם מחשבה, שכן זהו חג חשוב עם מסר כפול: סיכום השנה היוצאת וברכות לשנה הנכנסת.

החשיבה על משמעות המתנה והמסר הנובע ממנה צריכה לבטא גם את סיכום הישגי השנה החולפת וגם להרים את רף המוטיבציה להשגת הישגים גדולים יותר בשנה הבאה עלינו לטובה.

לכן מארזי שי מקוריים לראש השנה יכולים להתאים לסוגים שונים של מסרים כאלו: האם למשל לכלול במארז השי לראש השנה בקבוק יין, כדי לשתות לחיי השנה החולפת ולהצלחת השנה הבאה? האם לכלול בהם צנצנת דבש לציון השנה המתוקה שלפנינו? האם לכלול דובשניות כדי ליצור חג שמח וטעים עבור העובדים?

מכיוון שיש כל מיני קומבינציות של מארזי שי לראש השנה, וכל מיני מוצרים, חשוב לבנות מארזי שי מקוריים – ולאו דווקא מוכנים מראש – עבור העובדים, שירגישו את המסר והמחשבה שהושקעו בבחירת המתנה ובנייתה.

מארז שי אישי לחג ראש השנה

מתנה לראש השנה הנרכשת במרוכז לעובדים בדרך כלל הינה מתנה אחידה לכולם. קשה מאוד ליצור מתנה שונה עבור כל אחד, במיוחד כאשר מדובר בקבוצה גדולה יחסית של עובדים.

אולם מארז שי אישי לחג ראש השנה יכול גם להיות עם מגע אישי ושונה עבור כל עובד: ניתן להכניס ברכות שונות לעובדי מחלקות שונים, למשל, או ברכה אישית לכל עובד במקרה שמדובר בחברה קטנה.

לפעמים ההבדלים הקטנים הללו לכאורה עושים למעשה הבדל גדול בעיני מי שמקבל את המתנה.

מארז שי אישי לחג ראש השנה יכול להיות כזה: בהיותו מארז שי יחסית קטן, ניתן לרכוש אותו בואריאציות שונות ולהתאים אותן לכל עובד או מחלקה בחברה.

חבילות שי לראש השנה 2020

חבילות שי לראש השנה לעובדים וללקוחות. אנו משווקים את מארזי השי שלנו לעסקים רבים, קטנים וגדולים, ועדי עובדים וגופים מוסדיים אשר רוצים להעניק לעובדיהם שי לחג המתאים לראש השנה. אם ברצונכם להעניק חבילות שי לעובדים אנו ממליצים בחום לעשות זאת בעזרת מארזי שי לראש השנה. כך תוכלו לחזק את הקשר בין העובד לבין העסק בזכות מארז שי מושקע לחג.

אז למה אתם מחכים, צרו קשר עכשיו ואנו נעזור לכם לבחור מארזי שי בהתאם לתקציב הדרוש. שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה!

מארזים אטרקטיביים כל המוצרים שבמארזים נבחרו בקפידה. אנו שמים דגש על איכות השוקולד, מגוון מנצח וייחודי ומארזים יוקרתיים ומושקעים במחירים תחרותיים.

אספקה מהירה  לאחר קבלת ההזמנה, אנו נדאג לספק ישירות אליכם או לכל כתובת שתרצו ברכבים מבוקרי טמפרטורות.

כשרות  חלק גדול מהמוצרים הינם עם כשרות בד"צ מהודרת. במידה ותרצו רק מוצרים בכשרות בד"צ, נשמח לבנות לכם מארז שכולו בכשרות בד"צ.

זמינות מלאי  אנו ערוכים לביצוע הזמנות בהיקפים גדולים ובפרקי זמן קצרים.

דילוג לתוכן